U-16: юнацька збірна України знову поступилася на Кубку розвитку

13:35 | 22 января 2019
Після поразки від словаків синьо-жовті втратили шанси вийти до півфіналу міжнародного турніру, що проходить у Мінську.

Сьогодні підопічні Олександра Петракова провели другий матч на Кубку розвитку. Суперником збірної України U-16 була команда Словаччини U-17, яка в першому турі обіграла литовців.

З початку зустрічі на рік старші словаки захопили ініціативу, в той час як українці сподівалися на контратаки. Правда, попереду у наших хлопців мало що виходило. А ось суперник, навпаки, продемонстрував чудову реалізацію, забивши м"ячі на 14-й та 19-й хвилинах.

Після перерви українці активізувалися, кілька разів небезпечно пробили по воротах. Найреальніший шанс відзначитися на 72-й хвилині мав Махиня, проте півзахиснику трохи не вистачило влучності. У підсумку — 0:2. Ця поразка закрила синьо-жовтим дорогу до півфіналу.

Болгарія (U-17) — Литва (U-16) — 1:1

Україна (U-16) — Словаччина (U-17) — 0:2 (0:2)

Голи: Гомола (14), Сабо (19).

Україна (U-16): Жилкін, Савчук, Мампассі, Роман, Маленков, Христенко (Козик, 41), Урсулов, Очеретько (Каландадзе, 70), Шостак, Кілик (Вересюк, 58; Грибов, 77), Кравченко (Махиня, 25).

28.01.2019          15.40     Фінал

Згідно з форматом турніру, до півфіналів виходять переможці груп та краща команда серед тих, що посядуть другі місця. За 5—8-у позиції змагатимуться дві гірші команди з тих, які стануть другими у квартетах, і дві кращі збірні серед тих, які посядуть треті місця. Решта учасників посперечається за 9—12-у сходинки.

Додамо, що для команди Олександра Петракова цей турнір є одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2020 (U-17).

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді