«Шахтар» (U-19) нічиєю завершив виступ в Юнацькій лізі УЄФА

14:20 | 12 декабря 2018
Донецький «Шахтар» (U-19) у своєму останньому поєдинку групового раунду Юнацької ліги УЄФА зіграв внічию з французьким «Ліоном» (U-19).

Підопічні Андреса Карраско ще в минулому турі втратили будь-які шанси зачепитися бодай за участь у стикових поєдинках турніру. Тому матч з «Ліоном» у Києві не мав для них турнірного значення. Навпаки, їхні суперники, щоб мати шанс вийти відразу до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, повинні були перемагати.

Матч проходив на стадіоні імені В. Баннікова за важких погодних умов. До снігопаду краще пристосувалися господарі, які вже в першому таймі мали кілька можливостей відкрити рахунок. Втім, вдалося їм це зробити лише на 59-й хвилині зустрічі. Валерій Бондар виконав чудову розрізну передачу, і Олексій Кащук перекинув м"яч через воротаря французів.

Після цього гості дещо пожвавилися і перехопили ініціативу. Кілька атак поспіль завершилися на третій компенсованій хвилині автоголом Михайла Рудавського.

Отже, «Шахтар» (U-19) зіграв внічию з рахунком 1:1 і завершив турнір на останньому місці в групі із трьома набраними очками. Останній поєдинок у групі між «Хоффенхаймом» та «Манчестер Сіті», який розпочнеться сьогодні о 17.00, вже нічого не вирішує.

За підсумками групового турніру Юнацької ліги УЄФА німецька команда виходить до 1/8 фіналу, а французи гратимуть у стиковому матчі з однією з команд Шляху чемпіонів.