Прем’єр-ліга: Марлос повернувся й допоміг «Шахтарю» перемогти в Маріуполі

19:50 | 07 декабря 2018
Перший матч 18-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги відбувся сьогодні в Маріуполі.

Перший матч 18-го туру чемпіонату України серед команд Премєр-ліги відбувся сьогодні в Маріуполі.

У складі «Шахтаря» в матчі проти господарів на 18-й хвилині на заміну замість Дентіньо вийшов Марлос, який тривалий час відновлювався після травми. Саме після активних дій півзахисника гірники відкрили рахунок у другому таймі. Марлос завдавав удару по воротах, але після рикошету від захисника вийшов гольовий пас на Степаненка. Тарас влучно пробив через себе «ножицями».

Після цього оборона «Маріуполя» фактично розвалилася, і гірники досить швидко зробили рахунок великим на свою користь. Кращий бомбардир першості Жуніор Мораес довів кількість своїх голів до 14-ти. Ще один м’яч на рахунку самого Марлоса, який замкнув передачу Мораеса.

У грі взяли участь футболісти «Шахтаря», які викликалися на останній збір головної команди країни: П’ятов, Бутко, Кривцов (жовта картка), Матвієнко, Степаненко (гол), Коваленко (замінений на 73-й хвилині), Болбат.