Юнацька ліга УЄФА. Київське «Динамо» U-19 завдяки вольовій перемозі пробилося до плей-офф турніру

19:20 | 27 ноября 2018
Київське «Динамо» U-19 у домашньому матчі-відповіді двораундового протистояння на Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА виграло у однолітків з бельгійського «Андерлехту».

У першому поєдинку в Брюсселі було зафіксовано нічийний результат — 1:1. У Києві перший тайм пройшов в обопільних атаках, однак завершився без забитих м"ячів.

Однак на 51-й хвилині «Андерлехт» вийшов уперед. Антуан Колассен з близької відстані влучив у ворота «Динамо». Втім, господарі не знітилися. На 65-й хвилині Георгій Цітаішвілі, що вийшов на заміну, відновив рівновагу чудовим ударом зі штрафного — 1:1.

Вирішальний же момент стався на 82-й хвилині. Захисник бельгійців Якуб Ківер врятував свою команду від голу, вибивши м"яч рукою з лінії воріт. Арбітр показав порушнику червону картку і призначив пенальті. Удар Сергія Булеци був влучним.

Отже, 2:1 — перемога юних динамівців, які за підсумками двохраундового протистояння вийшли до плей-офф раунду Юнацької ліги УЄФА.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. Другий раунд. Матч-відповідь

«Динамо» (U-19) — «Андерлехт» (U-19) — 2:1 (0:0)

Голи: Цітаішвілі (65), Булеца (83, з пенальті) — Колассен (51).

«Динамо»: Кучерук, Скорко, Вівчаренко, Попов, Сирота, Булеца (Ващишин, 90+5), Білошевський, Надольський (Волошин, 72), Мащенко (Цітаішвілі, 54) Шулянський, Супряга.

На 82-й хвилині вилучений Ківер («Андерлехт»).

Тепер юні кияни чекатимуть на завершення поєдинків групового етапу Шляху Ліги чемпіонів Юнацької ліги УЄФА. Динамівці та ще сім переможців відбору Шляху чемпіонів зустрінуться у плей-офф з командами, що посядуть другі місця у групах Шляху Ліги чемпіонів.

Процедура жеребкування стикових поєдинків відбудеться 17 грудня у Ньйоні, а самі матчі пройдуть 12/13 лютого 2019 року на полях команд зі Шляху чемпіонів.