U-21: оновлена молодіжна збірна України в Києві зіграла внічию з грузинами

18:20 | 16 ноября 2018
16 листопада в Києві на НТК ім.

16 листопада в Києві на НТК ім. В. Баннікова молодіжна збірна України U-21 провела контрольний матч проти збірної Грузії.

Після виступу у відборі до чемпіонату Європи 2019 року головний тренер синьо-жовтих Олександр Головко зібрав новий склад молодіжної збірної України (футболісти не старші 1998 року народження). У рамках знайомства з новими підопічними керманич українців запланував підготовчий збір та контрольний поєдинок проти однолітків із Грузії.

Гра відбулася в Києві на НТК ім. В. Баннікова, а сам збір молодіжки стартував 12 листопада в місті Ірпінь Київської області. До спарингу синьо-жовті працювали в режимі одноразових тренувань з акцентом на тактичній роботі. Спочатку Олександр Головко викликав до лав збірної 18 гравців, але згодом до команди приєдналися ще два півзахисники — Володимир Якімець із «Шахтаря» та Вадим Янчак зі «Львова».

«Що стосується нашої команди, то в ній зібрані хлопці 1998 року народження, без урахування футболістів 1999—2000 років народження. Останні зараз працюють разом з Олександром Петраковим, проведуть товариські матчі в рамках підготовки до чемпіонату світу, який пройде наступного року, — розповів на початку п"ятиденного збору Олександр Головко. — На цьому зборі ми ближче познайомимося з гравцями, побачимо їх не тільки у грі за клуби. Дізнаємося, наскільки вони готові виконувати наші вимоги, наскільки готові до самореалізації та самомотивації, до роботи у збірній».

У підсумку новоспечені футболісти молодіжки зіграли з грузинами внічию, забивши при цьому три м"ячі. Збірна України швидко повела в рахунку після того, як Русин на 7-й хвилині реалізував пенальті. Та, пропустивши гол, гості з Грузії перехопили ініціативу й добряче потурбували господарів. У підсумку одна з довгих передач у штрафний майданчик українців завершилася точним ударом Лаквехеліані. Грузини намагалися вийти вперед, але на останній хвилині першого тайму синьо-жовті після ефектної комбінації забили м"яч у роздягальню.

Після перерви Олександр Головко зробив кілька замін, і саме свіжі гравці допомогли господарям забити третій м"яч. Його автором став півзахисник Вадим Янчак, який представляє ФК «Львів». Але вже скоро львів"янин перетворився на антигероя, влучивши ногою в голову супернику й заробивши вилучення.

Програючи — 1:3 й отримавши чисельну перевагу, збірна Грузії заграла активніше, намагаючись здобути хоча б нічию. На 77-й хвилині Лаквехеліані забив свій другий м"яч, українці повним складом відійшли у захист, але втримати переможний рахунок не змогли. Джокер збірної Грузії Лажа Лежава після кутового першим опинився на підборі і влучно пробив по воротах господарів — 3:3. А вже в доданий арбітром час удесятьох залишилися й гості, після того як другу жовту картку отримав Арабідзе.

Товариський матч

Україна (U-21) — Грузія (U-21) — 3:3 (2:1)

Голи: Русин (7, з пенальті), Лєднєв (45), Янчак (58) — Лаквехеліані (25, 77), Лежава (85).

Україна: Кожухар, Биков, Лебеденко, Дубінчак, Петрусенко, Луньов, Лєднєв (Вантух, 46), Смирний, Якімець (Вакула, 62), Топалов (Янчак, 46), Русин (Біленький, 46, Шпирка, 80).

Грузія: Гугешашвілі, Капіанідзе, Лохошвілі, Кобаурі, Ардазішвілі, Куція (Дзебніаурі, 57), Сілагадзе (Керелеішвілі, 74), Арабідзе, Бугрідзе (Лежава, 74), Арвеладзе (Кавтарадзе, 55), Лаквехеліані.

Попередження: Вантух — Куція, Арабідзе, Ардазішвілі.

Вилучення: Янчак (70) — Арабідзе (90+2).