Перша ліга: серед переслідувачів «Дніпра-1» пригальмував лише «Колос»

19:35 | 28 октября 2018
Програма заключного туру першого кола відкривалася протистоянням у Дніпрі, де господарі приймали «Миколаїв».

Програма заключного туру першого кола відкривалася протистоянням у Дніпрі, де господарі приймали «Миколаїв». Після втрати очок у попередньому матчі, у Ковалівці, керманич «Дніпра-1» Дмитро Михайленко вирішив внести корективи до стартового складу.

Передусім ішлося про лінію оборони. Також у середній зоні з’явився Ігор Загальський, який раніше частіше виходив на заміну. Ці зміни пішли на користь, саме згаданий Загальський відкрив рахунок і був чи не найкращим на полі, зробивши вагомий внесок у розгромну перемогу своєї команди.

«Приховувати не буду, повного задоволення від гри своїх підопічних не отримав, — сказав на післяматчевій прес-конференції Дмитро Михайленко. — Так, ми здобули крупну перемогу, але не обійшлося без прикрих помилок. Добре, що ми досягли успіху в реалізації гольових моментів, та й гості після другого пропущеного м’яча вже не вірили у свої сили…»

«Відверто кажучи, не думав, що програємо з таким розгромним рахунком, — зізнався керманич «Миколаєва» Руслан Забранський. — Адже в першому таймі в нас були два виходи віч-на-віч із воротарем суперників, і якби ми забили бодай один м"яч, то, переконаний, усе могло скластися інакше. На жаль, у нашому складі немає нападника, який міг би завершити зусилля партнерів в один чи два дотики. А якщо не забиваєш з убивчої позиції, то чекай неприємностей. Так сьогодні й сталося».

Звитяга фаворита не вибила з колії його переслідувачів, які теж не збавляли обертів. І, що цікаво, «Інгулець» та «Волинь» відсвяткували вольові вікторії. Для футболістів «Балкан» команда з Петрового є незручною, останнім часом вони незмінно поступалися. І коли вже в дебюті вони вийшли вперед, то, здавалося, докладуть зусиль, аби цю неприємну традицію перервати. Але підопічні Сергія Лавриненка були іншої думки. На 36-й хвилині лівий захисник Олег Синьогуб, підключившись до наступу, з ходу потужно пробив повз воротаря господарів, а наприкінці матчу вже після передачі правого оборонця Ігоря Солдата Олександр Мішуренко майстерно виграв верхову дуель. 1:2.

Як і в попередньому поєдинку «Волині», з «Рухом», луцьким футболістам у перерві знову дісталося на горіхи від головного тренера Андрія Тлумака. Адже і в суботньому домашньому протистоянні з «Гірником-Спорт» вони в першому таймі діяли з грубими промахами в захисті, чим і скористалися гості. Після перерви господарі завдяки деяким перешикуванням активізували гру на флангах, де часто радував індивідуальною майстерністю Денис Кожанов, і добилися зламу. Цього разу для волинян все закінчилося щасливо, але якщо вони не попрацюють серйозно над помилками, то в наступних поєдинках може й не поталанити.

Третю перемогу поспіль здобув «Металіст 1925». У матчі з «Авангардом» без свого гола пішов із поля капітан слобожан Сергій Давидов, який останнім часом постійно забивав. Його замінив Дмитро Сула  — і невдовзі реалізував свій вихід на побачення з воротарем краматорців — 1:0. До речі, цей форвард харків’ян не забивав уже півтора місяця, але в ключовий момент опинився в потрібному місці…

Ще один претендент на путівку до Прем’єр-ліги, «Колос», гостював у Києві. І вже в дебюті ковалівці відкрили рахунок завдяки влучному удару Олега Ільїна. Ця невдача не вибила з колії «пивоварів», які намагалися на кожну атаку «Колоса» відповідати гострим контрвипадом. Але завершальним ударам у виконанні обох команд бракувало точності. І все ж на 81-й хвилині киянин Артем Ковбаса вирівняв становище. Такий розвиток подій не влаштовував амбітних гостей, проте схилити шальки терезів на свій бік вони не зуміли. 1:1.

І наостанок – про довгоочікувану першу звитягу «Агробізнесу». Футболісти з Волочиська лише на фініші першого кола нарешті досягли свого, та ще й забили у ворота «Зірки» п’ять м’ячів, не пропустивши жодного. Що ж до команди з Кропивницького, то вона програє з розгромним рахунком уже вп’яте, і, складається враження, їй не уникнути пониження в класі.

3

Примітка. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня 2018 р. ФК «Кобра» (Харків) виключений зі складу учасників змагань ПФЛ.