Прем’єр-ліга. Мінімальна перемога «Динамо», видовищна гра у Маріуполі

19:05 | 20 октября 2018
У суботу відбулися чергові поєдинки 12-го туру чемпіонату України — в Маріуполі «Зоря» була близькою до камбеку, а у Полтаві «Динамо» вдалося здобути три очки завдяки голу Віктора Циганкова.

Після перерви на матчі збірних важливу роль відігравала форма футболістів, які не мали часу на відпочинок. У складі «Динамо» такими були Бойко, Бурда, Буяльський (жовта картка, замінений на 70-й хвилині), Циганков (гол, замінений на 71-й хвилині), Сидорчук (вийшов на заміну на 70-й хвилині), які отримали виклик від Андрія Шевченка на товариську гру з Італією та поєдинок Ліги націй з Чехією.

Також у старті біло-синіх вийшли представники «молодіжки» Миколенко і Шепелєв та гравець збірної України U-19 Супряга. У складі «Ворскли» повний матч провів Кулач, який минулого тижня отримав дебютний виклик до національної команди.

Початок поєдинку у Полтаві був неспішним, але поступово динамівці заволоділи ініціативою. Циганков та Миколенко виконали «пристрілку», усередині першого тайму небезпечно пробив Шепелєв, а під саму перерву кияни забили. Супряга здорово прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного та прострелив, а його пас класним ударом замкнув Циганков. Для Владислава це перша гольова передача за «Динамо», а для Віктора — 20-й гол у чемпіонатах України.

У другому таймі «Ворскла» більше володіла м’ячем, але свої моменти не використала. На почату 45-хвилинки Кулач не зумів переграти Бойка, а згодом Коломоєць утратив чудовий шанс. Динамівці рідко доходили до чужих воріт, але здобути мінімальну перемогу їм це не завадило. Таким чином, у турнірній таблиці кияни знову наблизилися до «Шахтаря» на відстань у два очки.

Значно цікавіший матч видали «Маріуполь» та «Зоря», чимало гравців яких були викликані до українських збірних. У першому таймі господарі значно переважали опонентів, а нападнику «молодіжки» Борячуку вдалося оформити дубль протягом шести хвилин. Всередині другої половини міг відквитати один м’яч Кочергін, але з 11-ти метрів пробив вище воріт.

Кінцівка зустрічі вийшла запальною: спершу за другу жовту картку був вилучений маріуполець Федорчук, а згодом за фол останньої надії червону отримав гравець збірної України Караваєв. Після того Зубков продовжив свою гольову феєрію — після дубля у ворота збірної Шотландії U-21 Олександр розписався у воротах «Зорі».

Проте луганчани не здалися і ледь не оформили камбек. На 90-й хвилині Громов класним ударом під поперечину розмочив рахунок, а у доданий арбітром час за невлучний пенальті реабілітувався Кочергін. Утім, «Маріуполь» все ж здобув три очки і у турнірній таблиці піднявся на п’яту сходинку, випередивши саме «Зорю».