Прем’єр-ліга: «Олександрія» в результативному матчі перемогла «Чорноморець» та закріпилася на третій позиції

19:20 | 06 октября 2018
У суботу відбулися два матчі 11-го туру Прем’єр-ліги.

У суботу відбулися два матчі 11-го туру Премєр-ліги. «Олександрія», яка перебуває на третій позиції, перемогла «Чорноморець» та відірвалася від переслідувачів. Утім, завтра «Ворскла» матиме чудовий шанс знову наблизитися до команди Володимира Шарана.

«Олександрія», яка видала чудовий старт сезону, на початку осені загальмувала, не зумівши перемогти у трьох поспіль турах. Але, схоже, команда з райцентру Кіровоградської області знову повернулася на переможний шлях. Звитяга над «Чорноморцем» стала для жовто-чорних другою поспіль.

У першому таймі на КСК «Ніка» боротьби було більше, ніж футболу. Загалом арбітр матчу за 45 хвилин зафіксував 28 порушень правил. Моментів команди створили небагато, але навіть за таких умов суперники обмінялися голами. Грачов відкрив рахунок після подачі зі штрафного у виконанні Бабенка, а господарі відігралися завдяки голу Ковальця, який забив своїй колишній команді, використавши пас від Цурікова.

Другий тайм вийшов більш відкритим, і команди спільними зусиллями відзначилися ще тричі. «Олександрія» була більш наполегливою в атаці й зуміла здобути перемогу завдяки влучним пострілам Шастала, який ідеально виконав штрафний, та Банади, для якого цей гол став шостим у поточному турнірі. У суперечці бомбардирів Євген наздогнав Марлоса та поступається тепер лише ще одному гравцю «Шахтаря» — Мораєсу, в якого дев’ять голів.

Ще в одному матчі «Карпати», які в минулому турі зазнали нищівної поразки від «Шахтаря», зуміли встояти в Маріуполі, здобувши нічийний результат. Після сенсаційної перемоги в Києві над «Динамо» на початку вересня львів’яни не можуть виграти вже в чотирьох турах поспіль.

У цій зустрічі глядачі також побачили чудове виконання штрафного удару. Гуцуляк забив у ворота господарів на початку поєдинку прямим ударом зі стандарту не менш видовищно, ніж Шастал в Олександрії. У подальшому зелено-білі всіляко намагалися втримати результат, який їх влаштовував, і продовжували це робити навіть після того, як Борячук зрівняв рахунок, використавши вихід сам на сам із голкіпером після відмінного пасу Демірі.

Зрештою «Карпати» більше не пропустили, але на післяматчевій прес-конференції головний тренер «Маріуполя» дорікнув гостям за неспортивну поведінку. Олександр Бабич заявив, що із 70-ї хвилини львів’яни здебільшого «валялися на траві», а арбітр мав би додавати до ігрового часу не шість, а вісім хвилин.