Ліга Європи: «Динамо» в Чехії обмежилося нічиєю

00:20 | 05 октября 2018
Після прикрої втрати очок на останніх хвилинах зустрічі з «Астаною» в другому турі групового раунду ЛЄ кияни мали перемагати, щоб підтвердити статус фаворитів квартету.

Після прикрої втрати очок на останніх хвилинах зустрічі з «Астаною» в другому турі групового раунду ЛЄ кияни мали перемагати, щоб підтвердити статус фаворитів квартету. Але, маючи значну перевагу, знову, як і у грі з казахстанцями, дозволили супернику врятуватися від поразки.

До кадрових проблем «Динамо» останнім часом додалася ще й травма Вербича, якого тренерський штаб вимушено награвав на позиції форварда. Натомість додало оптимізму киянам повернення до складу Бєсєдіна. Нападник збірної України, який завершив курс відновлення, із перших хвилин зайняв місце на вістрі атаки «біло-синіх».

До речі, згадана гра з казахстанським клубом виявилася останньою, в якій «Динамо» не змогло перемогти, — після неї були три поспіль перемоги киян у Прем’єр-лізі. І в поєдинку з чеським клубом біло-сині швидко окреслили свої наміри, повівши в рахунку вже на 8-й хвилині. Буяльський виконав чудову передачу на Морозюка, а Микола, який занадто зблизився з голкіпером, розсудливо відкотив на вільного Циганкова. Розгубленість чехів проявилася вже за сім хвилин у тому, що захисник Лішка припустився жахливої помилки, подарувавши м’яч Гармашу біля своїх воріт. Денис скористався подарунком сповна, пробивши низом з-за меж штрафного майданчика. 0:2.

Здавалося, що динамівці тримають гру під контролем, але банальна подача з кутового призвела до голу в їхні ворота. Говорка чомусь залишився без опіки на дальній стійці та пробив у ближній кут. Бойко діяв не найкращим чином, не встигши як слід скластися. 1:2.

У подальшому гравці «Динамо» демонстрували свою перевагу в майстерності, розігруючи багатоходові комбінації, які неодноразово завершувалися потенційно перспективними ситуаціями, але чехам щастило.

Сценарій другого тайму був іншим. Кияни почали багато дозволяти господарям, і вже біля воріт Бойка частіше ставало гаряче. Українська команда вичікувала можливості для контратаки, та натомість дочекалася результативного випаду суперника. Піварич авантюрно пішов в обводку на своїй половині поля, втратив м’яч, і чехи зрівняли рахунок. Масопуст виконав передачу, а Травнік поставив крапку.

У грі взяли участь футболісти збірної України, яких Андрій Шевченко викликав на матчі з Італією та Чехією: Бойко, Бурда, Сидорчук, Буяльський (жовта картка, замінений на 79-й хвилині), Циганков (гол), Бєсєдін.