Ліга Європи: «Ворскла» зазнала прикрої домашньої поразки від «Спортингу»

22:20 | 04 октября 2018
Останнім часом підопічні Василя Сачка набрали непоганий хід у Прем’єр-лізі, здобувши чотири перемоги поспіль.

Останнім часом підопічні Василя Сачка набрали непоганий хід у Прем’єр-лізі, здобувши чотири перемоги поспіль. Сьогодні ж «Ворскла» довгий час вела в рахунку в грі зі «Спортингом», але, пропустивши два мячі під завісу зустрічі, зазнала другої поразки в групі Ліги Європи.

Полтавці серйозно поставилися до зустрічі з іменитим португальським клубом, маючи на меті покращити турнірне становище після поразки в першому турі Ліги Європи від «Арсеналу». З основних виконавців «Ворскли» був відсутній лише Кобахідзе, та й той лише через травму. Головний тренер «Спортингу» Жозе Пезейру натомість замінив шістьох гравців у порівнянні зі стартовим складом матчу з «Карабахом», виставивши серед перших 11-ти відразу кількох резервістів.

«Ворскла» активно розпочала поєдинок і спромоглася на швидкий гол. Пінту виніс м’яч зі свого штрафного після флангової подачі Скляра, а Кулач, який набігав другим темпом, завдав чудового удару в один дотик метрів із 20-ти у дальній кут. Сален, хоча й дотягнувся до м’яча кінчиками пальців, зумів лише перевести його під самісіньку стійку. 1:0.

У подальшому полтавці змогли нав’язати супернику в’язку гру. Хоча футболісти «Спортингу» частіше володіли м’ячем, господарі дозволяли їм це робити здебільшого в центрі поля. А коли португальцям все ж вдавалося доставити м’яч ближче до воріт Шуста, ворскляни надійно перекривали всі потенційно небезпечні напрямки розвитку атаки.

Перший провал у захисті господарів стався лише в компенсований до першого тайму час, коли чемпіон Європи 2016 року в складі збірної Португалії Луїш Нані звільнився від опіки та без перешкод завдав удару із середньої дистанції. Але в цьому епізоді чудову реакцію продемонстрував голкіпер «Ворскли».

У другому таймі «Спортинг» продовжував більше атакувати, але полтавці так само впевнено, як і до перерви, діяли в захисті. Відчуваючи, що справа йде до втрати очок, яку, напевно, він не планував, Жозе Пезейру випустив на заміну основних атакувальних виконавців, і в завершальній частині матчу ворсклянам довелося пережити важкі хвилини.

Першим дзвоником став небезпечний удар головою Нані, який на 76-й хвилині пробив безпосередньо в Шуста. Монтеро спочатку загрожував воротам, завдавши удару в падінні через себе, а потім, скориставшись діагональною передачею з глибини, технічно розібрався у штрафному майданчику господарів з опонентом та влучно пробив низом із середньої відстані. 1:1. А потім полтавці пішли вперед великими силами та пропустили контратаку суперників, яку завершив Кабрал. 1:2.

Ліга Європи. Груповий раунд. 2 тур

«Ворскла» (Україна) — «Спортинг» (Португалія) — 1:2 (1:0)

Голи: Кулач (10) — Монтеро (90), Кабрал (90+3).

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков (к), Артур, Скляр, Кравченко (Габелок, 84), Шарпар, Кулач (Сергійчук, 62), Ребенок, Коломоєць.

Запасні: Ткаченко, Мартиненко, Саків, Одарюк, Карека.

Тренер: Василь Сачко.

«Спортинг»: Сален, Гаспар, Коатес, Пінту, Джефферсон, Акунья, Петрович (Кабрал, 70), Фернандеш, Нані (к), Діабі (Рафінья, 70), Мане (Монтеро, 58).

Запасні: Рібейро, Ристовський, Гудель, Мігел.

Тренер: Жозе Пезейру.

Арбітр: Нікола Дабанович (Чорногорія).

Попереджені: Артур (9) — Акунья (73).

4 жовтня. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

«Карабах» (Азербайджан) — «Арсенал» (Англія) — 0:3 (0:1)

Голи: Папастатопулос (4), Сміт-Роу (53), Гендузі (80).

0

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді