Прем'єр-ліга. «Шахтар» здобув сьому поспіль перемогу в чемпіонаті

21:20 | 28 сентября 2018
Лідер української Прем’єр-ліги з розгромної перемоги у Львові розпочав 10-й тур змагань.

Тримаючи у голові поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів проти «Ліону», «Шахтар» прибув до західної столиці на черговий матч чемпіонату. Гірники підійшли до поєдинку з «Карпатами» із серією із шести перемог поспіль у Прем’єр-лізі. Львів’яни, у свою чергу, у вівторок розгромили «Суми» в рамках 1/16 фіналу Кубку України.

Паулу Фонсека у порівнянні з минулим туром вдався до мінімальної ротації, випустивши в обороні Матвієнка замість Бутка. Перший м"яч у матчі на 13-й хвилині також забив захисник — Ракіцький здорово виконав штрафний удар з близької відстані. «Карпати» ненадовго відвели гру від своїх воріт, але друга половина першого тайму стала бенефісом гірників.

Голи «Шахтаря» пішли один за іншим. Спершу пройшла чудова комбінація Тайсон — Ісмаїлі — Фернандо, і останній оформив свій другий гол за донеччан у сезоні. На 29-й хвилині кращий бомбардир чемпіонату Мораєс скористався помилкою Карраскаля після стандарту. Незабаром Майкон вивів Марлоса на побачення з Кучинським, і гравець збірної України впевнено переграв голкіпера. П’ятий гол на свій рахунок записав все той же Марлос, але цього разу не без допомоги рикошету від Бородая.

У другому таймі підопічні Фонсеки збавили оберти, проте продовжували створювати моменти. «Карпати» грали на контратаках, але засмутити П’ятова їм ніяк не вдавалося. Тим часом «Шахтар» забив вшосте, коли Матвієнко відгукнувся на закидання Алана Патріка. Для Миколи це перший гол у оранжево-чорній футболці. Відчуваючи відповідальність перед своїми фанатами, львів’яни все ж таки забили у доданий час — молодий талант команди Швед у фірмовому стилі змістився до центру та поклав м’яч у «дев’ятку».

До перемоги гірників доклали руки гравці збірної України: П’ятов, Ракіцький (гол, жовта картка), Кривцов, Матвієнко (гол), Степаненко (замінений у перерві), Марлос (дубль, замінений на 66-й хвилині).

Таким чином, «Шахтар» здобув сьому поспіль перемогу у Прем’єр-лізі і тепер має у своєму активі 27 пунктів.

10 тур

28.09.2018

«Карпати» «Шахтар» 1:6 (0:5)

Голи: Швед (90+2) — Ракіцький (13), Фернандо (26), Мораєс (29), Марлос (35, 45+1), Матвієнко (79).