Друга ліга: «Минай» зробив чудовий подарунок до Дня Ужгорода

20:20 | 16 сентября 2018
На фініші першого кола набрав хід «Верес», який довів свою безпрограшну серію до чотирьох поєдинків поспіль.

На фініші першого кола набрав хід «Верес», який довів свою безпрограшну серію до чотирьох поєдинків поспіль. У суботу рівненські футболісти на виїзді здобули вольову перемогу над одним із лідерів групи «А», «Черкащиною-Академією». Гостей не вибив із колії пропущений уже в дебюті гол, вони ще до перерви відновили паритет, а в середині другого тайму Максим Саламаха встановив остаточний рахунок.

«Ми думали тільки про перемогу, — сказав після матчу виконуючий обов’язки головного тренера «Вереса» Олег Шандрук. — Звичайно, важко було перелаштуватися з натурального газону на штучний, до того ж задощило, м’яч почав рухатися ще швидше. Та хоча технічного браку в наших діях вистачало, головне, що ми повертаємося додому з такими бажаними трьома очками. Зараз для нас кожен матч — вирішальний, підопічні поступово знайшли свою гру, і я переконаний, що в турнірній таблиці ми знаходимося не на своєму місці».

У свою чергу колега Шандрука з «Черкащини-Академії» Олександр Кирилюк відзначив: «Враження — негативні. Ми аналізували гру «Вереса», але не зробили правильних висновків. Суперник нас покарав: створив два гольові моменти й обидва реалізував. На жаль, нам мало що вдавалося в завершальній стадії, мабуть, потрібно більше майстерності, щоб перемагати візаві, який діє від оборони».

Триматчеву безвиграшну серію вдалося перервати футболістам «Миная». Керманич закарпатців Ігор Харьковщенко в поєдинку з «Буковиною» довірив лідеру команди Василю Кобіну місце не в опорній зоні, а на правому фланзі півзахисту, і той разом із Михайлом Кополовцем, що діяв на протилежній бровці, часто ставив у скрутне становище оборону гостей.

Капітан «Миная» спочатку асистував Роберту Гегедошу, який відкрив рахунок, а потім розпочав комбінацію, яку завершив влучним ударом Кобін. А на 68-й хвилині Кополовець уже сам довершив розгром «Буковини» — 3:0. Футболісти з передмістя обласного центру здобули яскраву перемогу в День Ужгорода й закріпилися серед лідерів.

А напередодні центрального поєдинку в групі «Б» між «Кристалом» та «Металургом» у відставку було відправлено виконуючого обов’язки головного тренера херсонців Олександра Овчиннікова. Команду до важливого протистояння із запоріжцями готував директор ФК Сергій Шевцов, який уже був керманичем «Кристалу» з 2013-го по 2016 рік.

Ці зміни на тренерському містку пішли на користь. Господарі діяли злагоджено, кожен гравець чітко знав свій маневр, і після ударів Владислава Ігнатьєва (двічі) та Івана Гливого вони були попереду — 3:0. Наприкінці поєдинку суперники обмінялися голами, і «Кристал» здобув переконливу перемогу, що дозволило йому випередити «Металург» і переміститися на третє місце в своїй групі.

3

Футбол 11:05 | 16 марта 2020 «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка виступив з офіційною заявою Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Шахтар» та «Динамо» розпочали другу частину чемпіонату із втрати очок Футбол 23:50 | 15 марта 2020 Перша ліга. Результативність «Руху», розчарування «Волині» й «Кременя» та форс-мажор «Авангарду» та «Агробізнесу» Футбол 16:35 | 15 марта 2020 «Гент» Пластуна, Безуса та Яремчука перебуває на карантині Футбол 16:35 | 15 марта 2020 Старт другого етапу чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі та Фіналу чотирьох Кубку України перенесено Футбол 11:50 | 15 марта 2020 Чемпіонат України серед дівочих команд WU-17: визначилися учасники фінального турніру Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Прем’єр-ліга. «Олександрія» розпочала другий етап із вольової перемоги над «Колосом» Футбол 23:50 | 14 марта 2020 Ігор Харатін допоміг «Ференцварошу» здобути розгромну перемогу в чемпіонаті Угорщини Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним» Футбол 16:20 | 14 марта 2020 Юнацька збірна України з футзалу U-19 проведе тренувальний збір в Ужгороді