Жіноча збірна України з футзалу розпочала свій виступ у відборі до Євро-2019 із драматичної нічиєї

22:35 | 12 сентября 2018
Підопічні Олега Шайтанова не зуміли дотиснути збірну Угорщини в першому поєдинку відбірного етапу.

Сьогодні в черкаському Палаці спорту «Будівельник» розпочалися поєдинки основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2019 року з футзалу серед жінок. Збірна України не зуміла здобути перемогу в матчі з Угорщиною, хоч і вважалася фаворитом протистояння.

Суперниці відкрили рахунок у зустрічі, а на 11-й хвилині вже вели — 2:0. Далі Юлія Дударчук із «ПЗМС» реалізувала дабл-пенальті, після чого «точку» отримали вже угорки. Проте забити третій м’яч у першому таймі мадяркам не вдалося — на заваді стала воротар синьо-жовтих Валерія Сагайдачна із «Tesla».

Після перерви господарки видали чудову трихвилинку, протягом якої віздначилися Юлія Форсюк, Анна Сидоренко («IMS-НУХТ») і Таїсія Бабенко («ПЗМС»). Та, на жаль, утримати перевагу українкам не вдалося — всередині другого тайму угорки відіграли два м’ячі, один з яких у власні ворота забила Сагайдачна.

Таким чином, після першого туру збірна України має у своєму активі одне очко. Завтра о 19.30 підопічні Олега Шайтанова зустрінуться з командою Білорусі.

Відбірний етап Євро-2019. Група 3

Україна Угорщина 4:4 (1:2)

Голи: Дударчук (13, дабл-пенальті), Форсюк (21), Сидоренко (23), Бабенко (23) — Кота (7, 30), Сіпос (11), Сагайдачна (32, автогол).

Нереалізований пенальті: Сіпос (15).

Попередження: Дубицька — Ксерпегі, Варга.

15.09     18.00     Казахстан — Україна

До фінальної стадії потраплять чотири переможці груп основного раунду. Перший в історії чемпіонат Європи з футзалу серед жінок відбудеться 14—17 лютого 2019 року на майданчику однієї з країн-учасниць.