Перша ліга: кураж команди Михайленка й драма в Горішніх Плавнях

22:05 | 02 сентября 2018
КДК ФФУ прийняв рішення виключити ФК «Кобра» (Харків) зі складу учасників змагань у першій лізі ПФЛ.

Згідно з вердиктом, було анульовано результати матчів, зіграних цією командою. Організаторам чемпіонату додалося клопоту, адже треба було вносити зміни до турнірної таблиці. Проте на позиції фаворитів, «Дніпра-1» та «Волині», це не вплинуло.

Тренерський штаб дніпрян у Сумах повністю повторив той склад, який у попередньому турі розгромив лучан. Однак у звітному поєдинку гості зуміли дотиснути суперника лише наприкінці першого тайму, коли з інтервалом у три хвилини Станіслав Куліш та Сергій Кравченко змусили капітулювати воротаря господарів. Після перерви ініціативою також володіли підопічні Дмитра Михайленка. Спочатку довів справу до розгрому Ігор Загальський, який зробив собі чудовий подарунок, адже в нього народився син. А останнє слово було за Олексієм Чичиковим.

На післяматчевій прес-конференції Дмитро Михайленко сказав, що поєдинок можна розділити на дві частини, оскільки після того, як рахунок став 2:0, тотальною перевагою вже володіли гості. А його колега із «Сум» Сергій Золотницький визнав, що дніпряни переважали його підопічних за всіма компонентами. Останні невдачі «містян» наставник пояснив серйозними кадровими втратами. Дублери поки що сподівань не виправдовують.

Не обійшлося й без сенсацій. Відвертий аутсайдер, «Зірка», зумів мобілізуватися і в обласному дербі взяв гору над «Інгульцем», який не приховує намірів підвищитися в класі. Якщо футболісти з Кропивницького й надалі діятимуть із такою віддачею, то вже невдовзі залишать зону вильоту.

Щось незрозуміле коїться з «Рухом». Перед початком сезону у Винниках націлювалися на місце в чільній групі, а після чергової поразки, цього разу від «Колоса», галичани міцно прописалися на дні турнірної таблиці. До речі, перед матчем із ковалівцями вони поповнили свої лави відразу п’ятьма новобранцями, але жодних дивідендів їм це не принесло. Гості впевнено контролювали хід подій на полі, скористалися помилками в центрі оборони «Руху» й заслужено відсвяткували вікторію, залишившись єдиною командою, що виступає без поразок.

Драматично розгорталися події в Горішніх Плавнях, де «Гірник-Спорт» приймав сусіда по турнірній таблиці — «Прикарпаття». Гості завдяки дублю моторного Романа Дитка вели — 2:0. Однак це не вибило підопічних Сергія Пучкова з колії. На початку другого тайму Андрій Лозовий повернув інтригу, скоротивши відставання в рахунку до мінімуму. А на п’ятій (!) компенсованій хвилині Андрій Фаюк, який вийшов на заміну, вдало зіграв на випередження і врятував свою команду від поразки. Прикарпатці можуть нарікати лише на себе, бо наприкінці матчу почали відверто грати на збереження рахунку.

Другої поразки поспіль зазнала «Волинь». Хоча після того, як лучани, програючи з рахунком 0:2, відігралися завдяки ударам Івана Цюпи та Дениса Кожанова, здавалося, найгірше для них позаду. Але «пивовари» були іншої думки. Спочатку Євген Шевченко знову вивів киян вперед, а в компенсований час Артем Ковбаса закріпив успіх своєї команди, яка перемістилася на третє місце.

1

Примітка. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня 2018 року ФК «Кобра» (Харків) виключено зі складу учасників змагань ПФЛ.