Знамениті веслувальники взяли участь у святкуванні 30-річчя НОК України (фото)

15:50 | 12 сентября 2021
Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві.

Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві. Захід пройшов в палаці «Україна» (Фото сайту НОК України: Серед зірок українського спорту 2-разовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН).

ЛЕГЕНДИ ВЕСЛУВАННЯ СЕРЕД ЗІРОК СПОРТУ

Серед українських веслувальників, які стали свідками яскравого шоу: 3-разові олімпійські чемпіони Сергій ЧУХРАЙ і Володимир МОРОЗОВ, 2-разові олімпійські чемпіон Олександр ШАПАРЕНКО і Юрій ЧЕБАН, перший український олімпійський чемпіон у веслуванні Андрій ХІМІЧ, олімпійські чемпіони Юрій СТЕЦЕНКО, Катерина КУРИШКО і Інна ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКА, призерки Олімпійських ігор Тетяна СЕМИКІНА і Людмила ЛУЗАН.

Організатори заходу підготували відеоролики, які розповідали почесній публіці про героїв Олімпійських ігор незалежної України. Серед тих, хто вийшов на сцену і поділився своїми спогадами були також Юрій ЧЕБАН і Людмила ЛУЗАН.

В заході також взяв участь президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ.

11 вересня 2021 року. Київ. На святкуванні 30-річчя НОК України (зліва направо):3-разові олімпійські чемпіони Сергій ЧУХРАЙ (зліва) і Володимир МОРОЗОВ, олімпійська чемпіонка Катерина КУРИШКО

11 вересня 2021 року. Київ. На святкуванні 30-річчя НОК України (зліва направо): олімпійський чемпіон Юрий СТЕЦЕНКО, 2-разовий олімпійський чемпіон Олександр ШАПАРЕНКО і 3-разовий олімпійський чемпіон Сергій ЧУХРАЙ

11 вересня 2021 року. Київ. На святкуванні 30-річчя НОК України (зліва направо): президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ, володарка срібла і бронзи Олімпіади-2020 Людмила ЛУЗАН, перший український олімпійський чемпіон у веслуванні Андрій ХІМІЧ, 2-разовий олімпійський чемпіон, головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН

11 вересня 2021 року. Київ. На екрані - 2-разовий олімпійський чемпіон Олександр ШАПАРЕНКО. На сцені - з піснею про українських олімпійців гурт "ТНМК"

11 вересня 2021 року. Київ.На святкуванні 30-річчя НОК України (зліва направо): олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія КОЖЕНКОВА, 2-разовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН, олімпійська чемпіонка з фехтування Яна ШЕМЯКІНА

11 вересня 2021 року. Київ.На святкуванні 30-річчя НОК України (зліва направо): олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан БЕЛЕНЮК, бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 з дзюдо Дар"я БІЛОДІД, володарка срібної і бронзової медалей Олімпійських ігор-2020 зв веслування Людмила ЛУЗАН, олімпійський чемпіон з фрістайлу Олександр АБРАМЕНКО.

ЗІРКОВЕ ОЛІМПІЙСЬКЕ ШОУ

Сайт НОК України повідомив, що національний палац мистецтв «Україна» на декілька годин перетворився на справжній олімпійський небосхил, де сяяли зірки світового масштабу на чолі з президентом Міжнародного Олімпійського Комітету Томасом Бахом.

Разом з уславленими спортсменами привітати Національний олімпійський комітет з 30-річницею створення завітав Президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні святкує вся Україна, бо в ній важко знайти куточок, який не виховав би чемпіона, призера чи учасника Олімпійських ігор», – сказав Президент і закликав віддати належне всім олімпійцям, які народилися в нашій країні.

За визначний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, утвердження гуманістичних ідеалів і цінностей олімпізму, популяризацію масового спорту та спорту вищих досягнень Володимир Зеленський вручив Томасу Баху Орден Ярослава Мудрого IV ступеня.

Фото сайту НОК України

Томас Бах відзначив високу роль і вагомий внесок Олімпійської родини України у розвиток світового олімпізму і вручив президенту Національного олімпійського комітету Сергію Бубці нагороду президента МОК «Вище тільки небо» на знак визнання відданості спорту та його цінностям.

Фото сайту НОК України

Після офіційної частини на всіх гостей чекала яскрава концертна програма за участю зірок вітчизняного шоу-бізнесу, яка лаконічно поєднувалась з яскравими відео миттєвостями олімпійських перемог 30-річної історії та цікавими спогадами зі сцени видатних олімпійців-героїв тих подій.

Фото сайту НОК України

Пресслужба ФКУ

Источник
Байдарки и каноэ 11:35 | 22 октября 2021 Сьогодні - золотий день в історії українського веслування Байдарки и каноэ 20:50 | 19 октября 2021 До уваги тренерів і спортсменів! Опублікована оновлена Єдина спортивна класифікація України з олімпійських видів спорту Байдарки и каноэ 16:35 | 17 октября 2021 Збірна України з каноеспринту завоювала 39 медалей на великих міжнародних стартах року Байдарки и каноэ 17:35 | 13 октября 2021 Вітаємо з днем народження! Байдарки и каноэ 21:05 | 12 октября 2021 Знамениті веслувальники України і Білорусі провели олімпійський урок у Вилковому Байдарки и каноэ 14:20 | 08 октября 2021 Сергій ЧЕРНИШОВ: «Олімпійський рік для українського веслування оцінюю позитивно, хоча ми не реалізували весь свій потенціал» Байдарки и каноэ 13:50 | 06 октября 2021 Вітаємо з 50-річним ювілеєм Міністра молоді і спорту України Вадима ГУТЦАЙТА! Байдарки и каноэ 21:20 | 03 октября 2021 Збірна України завершила олімпійський сезон рекордним виступом на чемпіонаті світу з марафону Байдарки и каноэ 22:35 | 30 сентября 2021 Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону Байдарки и каноэ 21:35 | 30 сентября 2021 Став відомий порядок денний звітно-виборної конференції ФКУ