Токіо-2020. Став відомий розклад гонок за участю українських веслувальників на Олімпійських іграх

14:05 | 21 июля 2021
Став відомий розклад гонок українських спортсменів у змаганнях з веслування на байдарці і каное на Олімпійських іграх-2020.

Став відомий розклад гонок українських спортсменів у змаганнях з веслування на байдарці і каное на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що 10 спортсменів збірної України стартують у 8-ми видах програми, які відбудуться з 2-го по 7-е серпня.

СИСТЕМА ЗМАГАНЬ

Система олімпійських змагань в Токіо-2020 на відміну від звичної для великих міжнародних змагань – двох-, чи триступеневої (попередній заїзд, півфінал/ фінал) – буде чотирьохступенева, тобто в кожному з видів програми учасникам в більшості своїй належить чотири рази пройти свою дистанцію (перший день – попередній заїзд і чвертьфінал, другий – півфінал і фінал). Втім, із попереднього заїзду є прямий вихід у півфінал (для цього треба стати першим, чи другим в своєму зїзді), а вже із цієї стадії у фінал. Півфінали і фінали у всіх видах відбудуться з різницею 2-2,5 години.

УЧАСНИКИ

Якщо раніше кількість учасників в кожному з видів була обмежена кількістю отриманих ліцензій в кожному з видів (по одній для кожної країни, яку ії завоювала), то тепер таке обмеження є тільки у змаганнях байдарок-четвірок і каное-двійок, в інших видах країни МОЖУТЬ виставити по два учасники/ екіпажі.

Тому кількість учасників в одиночних категоріях зашкалює за тридцять, а у змаганнях байдарочниць на дистанції 500 м, де виступають бронзова призерка Євро-2021 в цьому виді Марія ПОВХ і дебютантка Ігор Юлія ЮРІЙЧУК, навіть перевищило позначку «40» згідно даним офіційному сайту ХХХІІ Олімпійських ігор https://olympics.com/ - організатором навіть прийшлось ввести систему «J» (35-48 учасників).

Токіо. «Sea forest waterway» - канал, де відбудуться змагання з веслування на байдарках і каное, а також академічного веслування

Олімпійські ігри-2020.

Розклад заїздів за участю веслувальників збірної України

2 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

3.30/3.37/3.44/3.51/3.58. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (Полтавська), Юлія ЮРІЙЧУК (Київська).1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.05/4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло АЛТУХОВ (Полтавська)/ Дмитро ЯНЧУК (Полтавська). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.08/5.15/5.22/5.29. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила КУКЛІНОВСЬКА (Полтавська)/ Анастасія ТОДОРОВА (Одеська).

1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – півфінал.

6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – півфінал.

3 СЕРПНЯ

Півфінали

3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК.

5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.

6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА.

4 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

4.05/4.12/4.19/4.26/4.33. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники).Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.40/4.47/4.54/5.01/5.08/5.15. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (Волинська), Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – півфінал.

6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал.

5 СЕРПНЯ

Півфінали

3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ (Волинська), Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінал А і В

5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК.

6 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів) Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.44/3.52/4.00/4.08/4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.30/4.37. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінал*

5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК (Волинська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська). 1-2 – півфінал.

6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.

7 СЕРПНЯ

Півфінал

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК (Волинська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська).1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.

4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ.

6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

Примітки: * - в разі необхідності.

Про систему та розклад змагань у веслувальному слаломі, де виступатиме Вікторія УС (байдарка і каное) - в окремому матеріалі

Пресслужба ФКУ

Источник
Байдарки и каноэ 19:20 | 24 сентября 2021 Стала відома дата і місце проведення звітно-виборної конференції ФКУ Байдарки и каноэ 19:20 | 21 сентября 2021 Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога Байдарки и каноэ 16:50 | 21 сентября 2021 Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога Байдарки и каноэ 21:35 | 19 сентября 2021 Українські веслувальники показали найкращий результат виступу на чемпіонаті світу за всю історію Байдарки и каноэ 10:35 | 19 сентября 2021 Українські веслувальники стартують в 13-ти фіналах  в заключний день чемпіонату світу. Прев’ю до українських фіналів Байдарки и каноэ 22:05 | 18 сентября 2021 Українські веслувальники завоювали три золоті медалі в третій день чемпіонату світу Байдарки и каноэ 09:05 | 18 сентября 2021 У третій день чемпіонату світу українські веслувальники стартують в 6-ти фіналах. Прев’ю до українських фіналів Байдарки и каноэ 20:05 | 17 сентября 2021 У другий день чемпіонату світу українські веслувальники завоювали право виступити у 6-ти фіналах Байдарки и каноэ 22:50 | 16 сентября 2021 Українські веслувальники вийшли у фінал чемпіонату світу в 5-ти видах програми Байдарки и каноэ 22:05 | 15 сентября 2021 Став відомий розклад заїздів українських веслувальників на чемпіонаті світу