Бокс

Ярослав Самофалов – бронзовий призер Європейських ігор 2015

11:55 | 26 июня 2015

За підсумками півфінального двобою у ваговій категорії до 69 кг, Ярослав Самофалов здобув бронзу Євроігор. У поєдинку за потрапляння до фіналу змагань наш боксер посупився представнику Росії Олександру Беспутіну. Підсумковий рахунок двобою 3:0 (30:26; 30:27; 30:27) на користь російського боксера.

Віктор Петров – бронзовий призер Європейських ігор

14:25 | 25 июня 2015

Ще одна бронзова нагорода Європейських ігор в активі українських боксерів. Третє місце на змаганнях посів Віктор Петров (вагова категорія до 64 кг).

Вітаємо з Днем народження

Сьогодні святкує День народження начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА, людина, яка працює на благо та розвиток спорту у нашій державі - Майборода Юрій Анатолійович.

Віктор Петров – бронзовий призер з боксу!

12:56 | 25 июня 2015

На Європейських іграх в Баку український боксер Віктор Петров (69 кг) приносить в скарбничку збірної України бронзову медаль.

Дмитро Замотаєв: «Радий, що повернуся додому не з пустими руками – привезу медаль»

22:11 | 24 июня 2015

Український боксер Дмитро Замотаєв, який сьогодні здобув звання бронзового призера І Європейських ігор, відзначив, що цей престижний турнір стане для нього корисним та гарним уроком.

Олександр Хижняк: «Дуже задоволений, що став призером Євроігор-2015»

Бронзовий призер перших в історії Європейських ігор з боксу Олександр Хижняк поділився своїми враженнями від престижного турніру та свого виступу.

Олександр Хижняк стає бронзовим призером Європейських ігор

18:55 | 24 июня 2015

Олександр Хижняк, лідер національної збірної України у вазі до 81 кг, показав чудовий бій у ринзі на Європейських іграх у Баку та здобув бронзу.

Олександр Хижняк – бронзовий призер Євроігор-2015 з боксу

18:41 | 24 июня 2015

Український боксер Олександр Хижняк (до 49 кг) стає бронзовим призером перших в історії Європейських ігор.

Дмитро Замотаєв стає бронзовим призером Європейських ігор

18:40 | 24 июня 2015

Гідний та яскравий півфінальний поєдинок провів на Європейських іграх лідер збірної України у вазі до 49 кг - ДМИТРО ЗАМОТАЄВ

Боксер Дмитро Замотаєв здобуває «бронзу»!

17:56 | 24 июня 2015

Український боксер Дмитро Замотаєв (49 кг) приносить українській збірній бронзову медаль І Європейських ігор.