Бокс

Доха-2015: МАНУКЯН ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

17:56 | 10 октября 2015

Надзвичайно потужний поєдинок провів у чвертьфіналі Чемпіонату світу лідер збірної України у вазі до 91 кг - Говорг МАНУКЯН.

В напруженому та безкомпромісному поєдинку Геворг здолав другого номера посіву світової першості, лідера індивідуального заліку п`ятого сезону Всесвітньої серії боксу - Василя Левіта з Казахстану.

Підсумковий рахунок поєдинку 2:1 на користь Геворга Манукяна.

Таким чином наш боксер впевнено проходить до півфіналу, де вже завтра у вечірній програмі зустрінеться з представником Росії, третім номером посіву на змаганнях - Євгеном Тищенко.

ДОХА-2015: Замотаєв виходить у півфінал Чемпіонату світу

16:26 | 10 октября 2015

Збірна України отримала першого півфіналіста світової першості. Ним став лідер збірної України у вазі до 49 кг - Дмитро Замотаєв

У поєдинку за вихід до четвірки найкращих боксерів світової першості наш боксер роздільним рішенням суддів переміг представника Азербайджану Руфата Хусейнова. Підсумковий рахунок двобою 2:1 на користь ЗАМОТАЄВА.

ЧС 2015: У Катарі розпочинається боротьба за нагороди

14:26 | 10 октября 2015

10 жовтня у Катарі розпочинається боротьба за нагороди світової першості з боксу серед чоловіків.  Саме сьогодні ми станемо свідками чвертьфінальних поєдинків, серед яких ми побачимо й трьох представників збірної України.

Чемпионат мир по боксу. Катар. Доха - 2015. Расписание боёв 10 октября

23:45 | 09 октября 2015

На чемпионате начинается стадия 1/4 финала.

Хижняк та Самофалов припиняють боротьбу на Чемпіонаті світу

17:27 | 09 октября 2015

Прикро, але збірна України втрачає ще двох боксерів на Чемпіонаті світу. У надзвичайно складних та безкомпромісних поєдинках судді віддали перевагу саме суперникам наших бійців.

Тимур БЕЛЯК у чвертьфіналі Чемпіонату світу!

16:26 | 09 октября 2015

У надзвичайно яскравій атакуючій манері провів поєдинок 1/8 світової першості лідер збірної України у вазі до 60 кг Тимур Беляк проти японця Даісуке Наріматсу.

ЧС 2015: склад пар на 9 жовтня

12:26 | 09 октября 2015

Сьогодні у Катарі стартує четвертий змагальний день Чемпіонату світу з боксу серед чоловіків. В рамках поєдинків за 9 жовтня на ринзі ми побачимо трьох представників збірної України.

Чемпіонат України до 22 років: результати за 8 жовтня

12:11 | 09 октября 2015

До вашої уваги пропонується переглянути результати поєдинків за 8 жовтня Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років та склад пар третього змагального дня.

Чемпионат мир по боксу. Катар. Доха - 2015. Расписание боёв 8 и 9 октября

11:40 | 09 октября 2015 Предусмотрено 2 сессии в 14 и 19 часов.

Манукян розбиває потужного поляка та виходить до чвертьфіналу світової першості

21:41 | 08 октября 2015

Надзвичайно потужно розпочав свої виступи на Чемпіонаті світу у Катарі лідер збірної України у вазі до 91 кг Геворг Манукян.

В дебютному поєдинку на світовій першості Геворг Манукян не залишив шансів потужному поляку, лідеру минулого сезону Всесвітньої серії боксу Ігору Якубовському. Підсумковий рахунок поєдинку 3:0 (30:27; 30:27; 30:27) на користь Манукяна. Доречи, поляку протягом поєдинку рефері двічі відраховував нокдаун.

Наступний бій на світовій першості Геворг Манукян проведе 10 жовтня у денній програмі змагань