Бокс

Турнір APB/WSB 2016: Архипенко перемагає росіянина та виходить до півфіналу!

20:40 | 05 июля 2016

Надзвичайно потужно провів чвертьфінальний поєдинок лідер збірної України у вазі понад 91 кг на ліцензійному турнірі APB/WSB, який в ці дні проходить в Венесуелі. Одноголосним рішенням суддів Ростислав АРХИПЕНКО здолав титулованого росіянина Магомеда Омарова. Усі судді були одностайні в своєму вердикті віддавши перемогу Ростиславу з рахунком 30:27.

Таким чином Ростислав Архипенко вийшов до півфіналу змагань, де вже 7 липня зустрінеться з представником Китаю Хайпенг Му.

Турнір APB/WSB 2016: Склад пар на 5 липня

11:40 | 05 июля 2016

5 липня у Венесуелі пройдуть заключні чвертьфінальні поєдинки ліцензійного турніру APB/WSB. В рамках сьогоднішньої програми змагань на ринзі ми побачимо трьох представників збірної України.

Турнір APB/WSB 2016: Результати за 4 липня (відео поєдинків)

11:25 | 05 июля 2016

В Венесуелі пройшли поєдинки чвертьфінальної стадії ліцензійного турніру боксерів-учасників проектів APB та WSB. За результатами вчорашнього змагального дня трьом представникам збірної України вдалося пройти до наступного раунду змагань.

Турнір APB/WSB 2016: результати виступів українців в денній програмі

20:10 | 04 июля 2016

В Венесуелі пройшли поєдинки другого змагального дня денної програми ліцензійного турніру APB/WSB, який в ці дні проходить в Венесуелі. За результатами двобоїв в активі збірної України одна перемога, здобув Денис Солоненко (81 кг) та, нажаль, одна поразка, якої зазнав Олег Довгун.

Турнір APB/WSB 2016: Архипенко впевнено проходить до чвертьфіналу

10:25 | 04 июля 2016

3 липня у Венесуелі пройшли стартові поєдинки заключного етапу відбору на Олімпіаду 2016 року за участю боксерів APB та WSB.

Результати жеребкування ліцензійного турніру APB/WSB

18:10 | 03 июля 2016

Сьогодні у Венесуелі стартує ліцензійний турнір за участю боксерів APB та WSB. Загалом змагальна програма проходитиме з 3 по 8 липня.

У Венесуелі боксери розіграють останні олімпійські ліцензії

11:41 | 01 июля 2016

3 липня у Варгасі (Венесуела) стартує заключний етап відбору серед боксерів на Ігри ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Микола Буценко – Чемпіон світового ліцензійного турніру 2016

12:55 | 26 июня 2016

В Баку (Азербайджан) Микола БУЦЕНКО здобув золоту нагороду світового ліцензійного турніру. У фінальному поєдинку наш боксер впевнено переміг представника Монголії одноголосним рішенням суддів.

Склад збірної України на ліцензійний турнір боксерів APB/WSB

Збірна України з боксу серед чоловіків взяла курс на Венесуелу, де прийматиме участь в заключному етапі відбору на Олімпійські ігри 2016 року.

ЧЄ серед юніорів 2016: склад фінальних пар

09:55 | 25 июня 2016

Сьогодні в Угорщині пройде фінальний день Континентальної першості з боксу серед юніорів.