Баскетбол

Захисник "Сан-Антоніо" виконав ефектний данк в НБА: відео моменту

15:55 | 12 января 2016

Захисник "Сан-Антоніо Сперс" Джонатон Сіммонс виконав ефектний данк у матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Бруклін Нетс".

Українці допомогли "Батумі" вирвати важку перемогу

15:25 | 12 января 2016

"Батумі" українців Леоніда Стефанишина та Ігоря Кривцова здобула важку перемогу на виїзді над "Сухумі" - 74:73.
Стефанишин за 35 хвилин гри набрав 23 очки (3/6 двоочкових, 4/6 триочкових, 5/6 штрафних), зробив 7 підбирань (2 в атаці), 1 перехоплення, віддав 5 передач.
Кривцов за 30 хвилин набрав 14 очок (6/11 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 7 підбирань (4 в атаці).

Найкращі моменти матчів НБА за тиждень: відео

14:55 | 12 января 2016

Пропонуємо відео найкращих моментів матчів регулярного чемпіонату НБА першого тижня січня.

Найкращі курйози тижня в НБА: відео

13:55 | 12 января 2016

Пропонуємо відео найкращих курйозів матчів регулярного чемпіонату НБА за останній тиждень.

Українець Гладир допоміг "Монако" вирвати перемогу

13:10 | 12 января 2016

"Монако" українця Сергія Гладира перемогло на виїзді "Гавр" у матчі 16 туру чемпіонату Франції – 90:85.

Перенесено матчі ВЮБЛ серед дівчат 1999 р.н.

12:40 | 12 января 2016

Директорат Чемпіонату України з баскетболу змінив дати проведення матчів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 1999 р.н.

Найкращі моменти матчів НБА 12 січня: відео

11:55 | 12 января 2016

Команди НБА зіграли 12 січня чергові матчі регулярного чемпіонату. Пропонуємо відео найкращих моментів.

Натяжку та Анікієнку не пощастило в Єдиній лізі ВТБ

10:40 | 12 января 2016

У Єдиній лізі ВТБ відбулися матчі за участі українських легіонерів.

Матчі НБА 12 січня: результати і відео моментів

10:10 | 12 января 2016

Команди НБА зіграли чергові поєдинки регулярного чемпіонату.

Рубан: "UDавам" не вистачило фізичних кондицій

09:10 | 12 января 2016

Головний тренер аматорського баскетбольного клубу "UDави" і президент Федерації баскетболу м. Києва Олег Рубан підбив підсумки кубкового матчу з "Кривбасом", який виграли криворіжці (55:81).