Баскетбол

Сюжет телеканалу Київ про вихід Динамо до Фіналу Чотирьох

11:40 | 18 января 2016

Репортаж про те, як київські динамівці першими з українських клубів вибороли місце у Фіналі чотирьох Кубка України з баскетболу, вийшов в ефір на телеканалі Київ

Матчі НБА 18 січня: результати і відео моментів

10:26 | 18 января 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Як чарівні черкаські красуні підтримують свою команду: фотогалерея

09:25 | 18 января 2016

Пропонуємо яскраві фото групи підтримки "Черкаських Мавп" з кубкового матчу проти київського "Каштана".

Капітан збірної України успішно дебютував в Італії

08:55 | 18 января 2016

Капітан збірної України Кирило Фесенко успішно дебютував у складі "Канту" в чемпіонаті Італії. Нова команда нашого центрового перемогла в матчі 16 туру "Капо д’Орландо" - 84:56.

Легенда НБА не зіграє на Олімпіаді-2016

08:11 | 18 января 2016

Легендарний захисник "Лейкерс" Кобі Браянт не зіграє на Олімпіаді-2016. Напередодні баскетболіст особисто повідомив про це.

Сергій Смітюк: наше завдання потрапити у плей-оф

18:25 | 17 января 2016

Президент ГО БК "Волиньбаскет-WOG" розповів про причини програшу Динамо у чвертьфіналі Кубка України і складнощі фінансування команди

Черкаські Мавпи – у чвертьфіналі Кубка України

16:58 | 17 января 2016

Черкаські Мавпи вийшли до чвертьфіналу Кубка України, здолавши в другому поєдинку попереднього етапу столичний Каштан - 80:71.

На шляху до чвертьфіналу Кубка України Черкаські Мавпи набралися досвіду у протистоянні з київським Каштаном. Якщо у першому матчі аматори виглядали як мінімум не гіршими за підопічних Міхельсона, то протистояння у відповідь у Черкасах вже засвідчило перевагу молодості над досвідом, тепла над холодом. Нагадаємо, наставник господарів Максим Міхельсон звертав увагу на температурний дискомфорт у залі Авангард під час першого поєдинку 6 січня. Мавпи без вагань розпочали поєдинок, окрім результативних атак здійснивши 11 підборів протягом стартової п’ятихвилинки На екваторі першої чверті перевага Мавп сягнула 11 очок і Медведенко змушений був взяти тайм-аут для Каштанів. Коли на майданчику у складі господарів вийшли молоді гравці, кияни дещо виправил становище. Аж допоки Кобець три очковим не нагадав, хто тут править бал.  20:12 після першої чверті.

Українець Михайлюк допоміг "Канзасу" перемогти: відео

15:56 | 17 января 2016

Український захисник Святослав Михайлюк результативно зіграв у черговому матчі студентської ліги США. Він допоміг своїй команді університету Канзасу перемогти суперників з Техаського християнського університету – 70:63.

Найкращі моменти матчів НБА 17 січня: відео

15:10 | 17 января 2016

Команди НБА зіграли 17 січня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Українець Близнюк встановив фантастичний рекорд в США

13:58 | 17 января 2016

Надзвичайно потужна гра українського форварда Богдана Близнюка допомогла його команді університету Східного Вашингтону перемогти суперників з Північної Арізони – 96:73.