ФІБА назвала господарів олімпійської кваліфікації

08:25 | 20 января 2016

ФІБА назвала країни, в яких пройдуть кваліфікаційні турніри Олімпіади-2016. Це Сербія, Італія та Філіпіни.

Волиньбаскет-WOG – Черкаські Мавпи: баскетбольна заруба у Луцьку

20:42 | 19 января 2016

Черкаські Мавпи стали останньою командою, яка завітала до Луцька у межах цього розіграшу Суперліги Фаворит Спорт. Протягом трьох днів ці суперники мають зустрітися двічі на майданчику Волиньбаскета. На активність Полюляка під чужим кошиком гості відповіли двома триочковими Сизова, але відірватися не змогли, адже у господарів знайшовся свій майстер три очкових – Рудаков чотири рази поспіль досягав мети. Крім того, Волиньбаскет прекрасно діяв на підборах під чужим щитом. Як наслідок, 21:17 за дві хвилини до завершення першої чверті і Максим Міхельсон взяв тайм-аут. Подіяло не дуже. 26:22 після першої чверті.

Найкращі баззер-бітери тижня в НБА: відео

17:25 | 19 января 2016

Пропонуємо відео найкращих баззер-бітерів в матчах регулярного чемпіонату НБА за тиждень.

Найкращі моменти дебютного матчу Фесенка в Італії: відео

16:40 | 19 января 2016

Капітан збірної України Кирило Фесенко зіграв перший матч у складі "Канту" в чемпіонаті Італії. Він допоміг своїй новій команді перемогти "Капо д’Орландо".

Найкращі моменти матчів НБА 19 січня: відео

15:11 | 19 января 2016

Команди НБА зіграли 19 січня чергові поєдинки регулярного чемпіонату.

Мурзін та Лохманчук: по справах збірної до Литви

12:10 | 19 января 2016

Федерація баскетболу України відрядила до Литви, однієї з найпросунутіших баскетбольних країн, головного тренера збірної України Євгена Мурзіна та його асистента Олександра Лохманчука.

Гравці "Х’юстона" забили в своє кільце: відео курйозу дня в НБА

11:55 | 19 января 2016

Гравці "Х’юстона" Дуайт Ховард та Терренс Джонс завадили один одному на підбиранні у матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Кліпперс" (132:140 OT), після чого м’яч влучив у кошик їхньої команди.

Найкращі данки тижня в НБА: відео

11:10 | 19 января 2016

Пропонуємо відео найкращих данків у матчах НБА останнього ігрового тижня.

Матчі НБА 19 січня: результати і відео моментів

10:25 | 19 января 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Волиньбаскет-WOG – Черкаські Мавпи: анонс матчу Суперліги Фаворит Спорт

08:56 | 19 января 2016

У матчі 12-го туру Суперліги Фаворит Спорт Волиньбаскет-WOG прийме Черкаські Мавпи. Гра розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію дивіться на офіційному YouTube-каналі ФБУ