Матчі НБА 22 січня: результати і відео моментів

10:55 | 22 января 2016

Команди НБА зіграли чергові матчі регулярного чемпіонату.

Лень знову результативно зіграв після травми: відео моментів

10:26 | 22 января 2016

Український центровий "Фінікса" Олексій Лень вдруге результативно зіграв після відновлення від пошкодження. У останньому поєдинку регулярного чемпіонату НБА він понад 35 хвилин провів на майданчику проти "Сан Антоніо".

Названо найбільші заробітки гравців НБА

09:26 | 22 января 2016

Видання Forbes  оприлюднило рейтинг найбільших прибутків баскетболістів НБА. Його очолив форвард Клівленда Леброн Джеймс. За останній рік він збагатився на $71 млн. За межами баскетбольного майданчика гравець заробив $48 млн з цієї суми.

Барселона перемогла Реал у іспанському дербі: відео

08:25 | 22 января 2016

"Барселона" вирвала перемогу в мадридського "Реала" в матчі 4 туру топ-16 Євроліги – 87:86.

У протистоянні з Мавпами Лицарі прокинулись, але запізно

21:40 | 21 января 2016

У повторному матчі у Луцьку спареного протистояння між Волиньбаскетом і Черкаськими Мавпами гості без вагань взялися до справи. Вони відпочили, не провели перед матчем час у дорозі, то ж виглядали свіжими і зіграними. А господарі, навпаки, вже на старті чомусь знітилися, у них не пішли три очкові, захист провалювався. І у першій чверті підопічні Максима Міхельсона стрімко створили комфортний відрив 16:25. Те, на що робили ставку лицарі у першому матчі, не спрацьовувало. З дев’яти спроб три очкових кидків у першій чверті вони реалізували лише дві.

Росії не дозволять зіграти проти України

ФІБА не дозволить збірним Росії та України зіграти між собою в кваліфікаційному турнірі ЄвроБаскету-2017. Національні команди країн навмисно розведуть під час жеребкування відбіркового турніру, інформує "Р-Спорт" з посиланням на генсека російської федерації Наталью Галкіну.

Зірка Х’юстона встановив рекорд НБА: відео

16:40 | 21 января 2016

Захисник "Х’юстона" Джеймс Харден встановив новий рекорд НБА. У матчі регулярного чемпіонату проти "Детройта" (114:123) він реалізував три триочкових кидки.

Ягупова з Окжетпесом розгромила одеський Інтерхім

16:10 | 21 января 2016

20 і 21 січня на першому етапі Балтійської жіночої баскетбольної ліги відбулися два поспіль матчі Окжетпес (Кокшетау, Казахстан) - Інтерхім-СДЮСШОР-2 (Одеса, Україна). У складі цих команд виступають п`ять гравчинь національної збірної України. Аліна Ягупова, Людмила Науменко, Євгенія Спітковська грають за Окжетпес, а у складі одеситок виступають Аріна Білоцерковська та Катерина Добрікова. Остання баскетболістка у цьому списку за великим рахунком є кандидатом до збірної. Її викликав головний тренер команди Володимир Холопов на кваліфікаційні матчі ЄвроБаскету-2017 зі збірними Сербії (20.01 - Київ), та Люксембургом (24.01 - Люксембург). До того ж Окжетпес очолює асистент Володимира Холопова Сергій Вознюк, а одеситок - Ірина Щипакіна. Вона очолювала національну збірну України у 2011-2012 роках.

Прев'ю матчів Євроліги 21 січня: відео

14:40 | 21 января 2016

Команди Євроліги зіграють 21 січня частину матчів 4 туру раунду топ-16. Зустрінуться "Локомотив-Кубань" (Росія) – "Панатинаікос" (Греція), "Цедевіта" (Хорватія) – "Анадолу Ефес" (Туреччина), "Лабораль Кутча" (Іспанія) – ЦСКА (Росія), "Реал" (Іспанія) – "Барселона" (Іспанія).

Богдан Каребін: командний дух гравців БІПИ зараз на найвищому рівні

14:25 | 21 января 2016

Напередодні виїзних матчів з "Запоріжжям" і "Кривбасом" Богдан Каребін розповів про те, які у команди почуття після кубкової перемоги і поділився думками безпосередньо про майбутніх суперників.