У протистоянні з Мавпами Лицарі прокинулись, але запізно

21:40 | 21 января 2016

У повторному матчі у Луцьку спареного протистояння між Волиньбаскетом і Черкаськими Мавпами гості без вагань взялися до справи. Вони відпочили, не провели перед матчем час у дорозі, то ж виглядали свіжими і зіграними. А господарі, навпаки, вже на старті чомусь знітилися, у них не пішли три очкові, захист провалювався. І у першій чверті підопічні Максима Міхельсона стрімко створили комфортний відрив 16:25. Те, на що робили ставку лицарі у першому матчі, не спрацьовувало. З дев’яти спроб три очкових кидків у першій чверті вони реалізували лише дві.

Мавпи спокійно будували свої позиційні атаки. А перший тиочковий реалізували на другій хвилині другої десятихвилинки (Кобець). 21-й номер на цьому не зупинився і тричі поспіль закинув з-за дуги, психологічно зім’явши лицарів. 36:21 після перших трьох хвилин другої чверті. Трибуни від такої зухвалої активності черкащан теж принишкли. Зрештою, Мавпи за результативністю йшли за графіком першого матчу, а Волиньбаскет набирала очки важко і повільно. 35:49 після першої половини. Протягом неї мавпи були першими на підбираннях 23 рази, а лицарі лише 16.

Поперерві Мавпи продовжували діяти динамічно і злагоджено. Якщо мети не досягали кидки з-за дуги, під щитом чатував Завадський, який підправляв м’яча у кошик. Зонний захист лицарів не спрацьовував. Коли Сизов триочковим довів перевагу до 21 пункта, Чайковський змушений був взяти тайм-аут, і тут лицарів, мов підмінили. Вони не просто забігали, а почали стрімко скорочувати розрив у рахунку, видавши феноменальну кінцівку третьої чверті. Скоротили відставання з 21 до 9 очок. Після третьої чверті 57:68. Трибуни прокинулися, підтримкою реагуючи на кожну вдалу дію Волиньбаскета, але розвивати успіх у такому ж темпі суперник не дав. За дві хвилини до кінця матчу Волиньбаскет скоротив відставання до шести очок, боротьба сягнула апогею. Приймати обдумані рішення у вирішальний момент лицарі через брак досвіду не змогли. 84:93 у підсумку.

Після цієї перемоги Черкаські Мавпи повернулися на четверте місце у Суперлізі Фаворит Спорт