Дніпро вдруге переміг Запоріжжя і вийшов у Фінал чотирьох

17:20 | 05 января 2019 Дніпро приймав Запоріжжя в рамках другого матчу 1/4 фіналу Кубка України, маючи за плечима 3 очка переваги після виїзної перемоги в першому раунді протистояння.

Київ-Баскет оскаржив результат кубкової гри проти Черкаських Мавп

17:20 | 05 января 2019 БК "Київ-Баскет" подав протест на результат другого матчу 1/4 фіналу Кубку України між БК "Київ-Баскет" та БК "Черкаські Мавпи".

Політехнік вийшов у Фінал чотирьох: коментарі після другого матчу 1/4 фіналу Кубка України

16:20 | 05 января 2019 Южненський Хімік переміг харківський Політехнік у другій грі 1/4 фіналу Кубка України (90:76), але ну зумів вийти у Фінал чотирьох - команді Віталія Степановського не вистачило для вирішення глобальної задачі 2 очок.

Черкаські Мавпи вийшли у фінал чотирьох Кубку України

16:20 | 05 января 2019 Команда Максима Міхельсона поступилась у Києві, проте завдяки перевазі здобутій у домашній грі, все ж пробилась до наступної стадії змагань!Обидві команди розпочали гру в швидкому темпі.

Хімік відіграв у Політехніка 14 очок, але не зумів пробитись у Фінал чотирьох

16:20 | 05 января 2019 Южненський Хімік приймав харківський Політехнік в рамках другого матчу чвертьфіналу Кубка України і для виходу у Фінал чотирьох господарям потрібно було перемагати з різницею в 16 або більше очок.

21 січня в Одесі пройде другий тур Суперліги 3х3

11:35 | 05 января 2019 Черговий етап професійного чемпіонату України з баскетболу 3х3 відбудеться на березі Чорного моря.

Лень та Михайлюк програли свої матчі в НБА

10:05 | 05 января 2019 Український центровий Атланти Олексій Лень відіграв 21 хвилину у виїзному матчі проти Мілуокі, в якому його команда програла з рахунком 112:144.