Олимпийский квалификационный турнир по боксу - 2020. Расписание 1 дня

21:00 | 13 марта 2020

Не смотря на коронавирус, в Лондоне 14 марта стартует боксёрский квалификационный турнир к Олимпиаде в Токио. Европейские боксёры поспорят за лицензии в то время, когда практически все остальные спортивные события отменены.

День 1 - Дневная сессия, 12:00 GMT

Ring A

Women's Light (57-60kg) STARADUB Ala BLR v DUBOIS Caroline GBR

Women's Light (57-60kg) PERSOON Delfine H. BEL v PITA Nikoleta GRE

Men's Feather (52-57kg) MAIETTA Francesco ITA v GODLA Kevin CZE

Men's Feather (52-57kg) KHATAEV Arslan FIN v ASENOV Boyan BUL

Men's Feather (52-57kg) GALOS Roland HUN v RAHIMIC Alen BIH

Men's Feather (52-57kg) USTUROI Vasile A. BEL v DOGAN Hakan TUR

Men's Middle (69-75kg) PIREVA Besart KOS v VREME Andrei MDA

Men's Super Heavy (+91kg) BANIULIS Algirdas LTU v ROGAVA Tsotne UKR

Ring B

Women's Light (57-60kg) SADIKU Donjeta KOS v KLEINHANS Maya GER

Women's Light (57-60kg) YILDIZ Esra TUR v MALOVANA Maryna UKR

Men's Feather (52-57kg) JITARU Robert-Eusebiu ROU v KISTOHURRY Samuel FRA

Men's Feather (52-57kg) SKURDELIS Edgaras LTU v LAGKAZASVILI Alexey GRE

Men's Feather (52-57kg) SABBAR Bishara ISR v ALIYEV Tayfur (4) AZE

Men's Feather (52-57kg) BUTSENKO Mykola (3) UKR v JENSEN Frederik L. DEN

Men's Middle (69-75kg) AVDIC Edin AUT v SHAKHSUVARLY Kamran AZE

Men's Super Heavy (+91kg) BURCIU Daniel ROU v GIVSKOV Morten DEN

День 1 - Вечерняя сессия, 18:00 GMT

Ring A

Women's Fly (48-51kg) GONZALEZ CACERES Maria ESP v TARNOCZY Tamara B. HUN

Women's Fly (48-51kg) KOUTSOGEORGOPOULOU Aikaterini GRE v KRASTEVA Stoyka Z. BUL

Women's Light (57-60kg) HEIJNEN Chelsey NED v PRIBOJSZKI Kata HUN

Men's Fly (48-52kg) CAPPAI Manuel F. ITA v TOUBA Hamza GER

Men's Fly (48-52kg) SLOMINSKI Jakub POL v SALIEV Rasul RUS

Men's Feather (52-57kg) BAZEYAN Artur ARM v JOZWIK Maciej POL

Men's Feather (52-57kg) NIKOLOV VEBER Nik SLO v QUILES BROTONS Jose ESP

Men's Feather (52-57kg) ZENELI Krenar ALB v BUCSA Dorin MDA

Men's Super Heavy (+91kg) GHADFA DRISSI EL AISSAOUI Ayoub ESP v VERIASOV Ivan RUS

Ring B

Women's Fly (48-51kg) PILEGGI Eliana SUI v COROLI Iulia MDA

Women's Fly (48-51kg) KOB Tetiana UKR v AGHAYEVA Anakhanim AZE

Women's Fly (48-51kg) SORRENTINO Giordana ITA v GOTTLOB Ursula M. GER

Women's Light (57-60kg) COSMA Cristina-Paula ROU v RYGIELSKA Aneta POL

Women's Welter (64-69kg) RAPAIC Aleksandra SRB v GUSTAFSSON Elina Orvokki FIN

Men's Fly (48-52kg) CIFTCI Batuhan TUR v BOUHDI Zakaria BEL

Men's Feather (52-57kg) GAVRILOVIC Nemanja SRB v BATYRGAZIEV Albert RUS

Men's Feather (52-57kg) TANKO Viliam SVK v GOMTSYAN Artyush GEO

Men's Feather (52-57kg) SHADALOV Hamsat GER v CHARNAMAZ Anton BLR

Men's Super Heavy (+91kg) CLARKE Frazer GBR v RUSSO Clemente ITA

 

Бокс 23:05 | 12 апреля 2021 Чемпіонат світу серед молоді-2021: результати жеребкування Бокс 22:20 | 12 апреля 2021 На Чемпіонаті світу серед молоді AIBA буде використана система перегляду поєдинків та live-підрахунок Бокс 22:50 | 10 апреля 2021 Сергій Гордієнко: «Як показав збір у Туреччині, лідери Національної жіночої збірної України підходять до ліцензійного турніру у гарній формі» Бокс 19:20 | 09 апреля 2021 Спортсмени Національної збірної України Цотне Рогава і Роберт Мартон виступлять на вечорі боксу Ultimate Boxing Night у Києві Бокс 14:35 | 09 апреля 2021 На відкритому тренуванні у Львові представлений остаточний склад збірних України серед молоді на ЧС-2021 Бокс 14:50 | 07 апреля 2021 Херсонець Андрій Пєтухов був визнаний найкращим боксером XV Меморіалу Миколи Мангера Бокс 11:50 | 07 апреля 2021 Виконком EUBC затвердив календар чемпіонатів Європи у 2021 році Бокс 22:20 | 06 апреля 2021 XV Меморіал Мангера: фінальні результати Бокс 16:05 | 06 апреля 2021 XV Меморіал Мангера: онлайн-трансляція фінального дня змагань Бокс 15:05 | 06 апреля 2021 ПАТ «Газпром» став генеральним партнером Міжнародної боксерської асоціації