У четвер - старт чемпіонату Європи серед ветеранів!

15:40 | 13 июня 2018

14 - 17 червня в Глазго розіграють медалі чемпіонату Європи серед ветеранів. Україну представляє дуже солідна команда - понад 60 спортсменів!

 

 

Змагання прийме "Емірейтс арена", яка здатна розмістити шість з половиною тисяч глядачів. Палац спорту у столиці Шотландії було відкрито у жовтні 2012 року, будівництво споруди коштувало 113 мільйонів фунтів стерлінгів.

 

 

 

СКЛАД КОМАНДИ

 

Чоловіки

 

М1 (30 – 34)

До 60 кг – Артем ІЛЄНКО (Кропивницький).
До 66 кг – Василь ДЯЧУК (Славутич Київської області), Юрій КРАВЕЦЬ (Хмельницький).
До 73 кг – Зураб ЛЕКІШВІЛІ (Дніпро).
До 90 кг – Роман МИХАЙЛОВ (Дніпро).
До 100 кг – Віктор ЄРОХОВ (Славутич Київської області).
Понад 100 кг – Сергій ГЛАДКИЙ (Дніпро).

 

М2 (35 – 39)

До 60 кг – Микола СКРИПОВ (Славутич Київської області), Дмитро САДЛІЙ (Хмельницький).
До 66 кг – Сергій ЛІПІЛІН (Харків).
До 73 кг – Михайло КОВАЛЬОВ (Славутич Київської області), Сергій ТЕСЛЕНКО (Харків).
До 81 кг – Костянтин АНАНЧЕНКО (Харків).
До 90 кг – Денис СТЕЦЕНКО (Харків), Сергій БАЛАБАН (Дніпро), Ігор БЛАЖКО (Одеса).
До 100 кг – Володимир ДРАПАКА (Дніпро), Віталій БУБОН (Київ).
Понад 100 кг – Олександр КЛЕШНЯ (Дніпро).

 

М3 (40 – 44)

До 66 кг – Максим ШАПОВАЛОВ (Дніпро).
До 73 кг – Борис МАКСИМЧУК (Вінниця), Сергій СІНІЛОВ (Покров Дніпропетровської області).
До 81 кг – Василь РУДЕНКО (Вінниця), Олег ХАЛІН (Дніпро).
До 100 кг – Іван СЕНЬКОВ (Славутич Київської області), В’ячеслав КЛЕШНЯ (Дніпро), Андрій МЕЛЬНИЧУК (Сторожинець Чернівецької області).
Понад 100 кг – Руслан БАРКАР (Дніпро).

 

М4 (45 – 49)

До 73 кг – Камо ГЗІРЯН (Славутич Київської області), Олег КАРАНДЮК (Львів), Анатолій ПРОКОПЕЦЬ (Дніпро).
До 81 кг – В’ячеслав КОВАЛЬОВ (Кропивницький).  
До 90 кг – Ілля ЧИМЧИУРІ, В’ячеслав ЄРАК (обидва – Дніпро), Олександр ПРУДІУС (Черкаси), Андрій КОРОБКІН (Київ).
До 100 кг – Михайло КОШЛЯК, Ігор САМОЙЛЕНКО, Олексій ОВЧАРЕНКО (всі – Дніпро).

 

М5 (50 – 54)

До 60 кг – Вадим ГОЛОВКО (Львів).
До 66 кг – Микола ДАНКАНИЧ (Мукачеве), Ярослав ЧЕРНОВ (Дніпро), Володимир УВАРОВ (Харків).
До 73 кг – Андрій КАМАРГІН (Хмельницький), Олександр КУСПІШ (Львів).
До 81 кг – Роман ДРОБЖЕВ (Київ).
До 90 кг – Нугзар МЕСАБЛІШВІЛІ (Київ), Євген СУПРУН, Леонід КОРЄЄВ (обидва – Дніпро).
До 100 кг – Олександр АРТЮХ (Суми), Микола ШИЦЬ (Любомль Волинської області), Олег ЧЕРНЕЦЬКИЙ (Луцьк).
Понад 100 кг – Олександр НОСЕНКО (Хмельницький).

 

М6 (55 – 59)

До 73 кг – Володимир ПОВХ (Луцьк).
До 90 кг – Леонід РУБЕЛЬ (Крим), Олександр РАНГАЄВ (Одеса), Юрій ПІНСЬКИЙ (Київ).

 

М7 (60 – 64)

До 73 кг – Григорій КОРОЛЬ (Дніпро), Юрій КУЛЄШКОВ (Кропивницький).
До 100 кг – Володимир ІВАНЕНКО (Черкаси).
Понад 100 кг – Георгій МАНУЧАРЯН (Харків).

 

М8 (65 – 69)

До 66 кг – Олександр ВЕНГЕР (Павлоград Дніпропетровської області).
До 90 кг – Олександр НОСЕНКО (Дніпро).

 

М9 (70 – 74)

До 90 кг – Георгій ПИШНЯК (Слов’янськ Донецької області).

 

Жінки

 

F4 (45 – 49)

До 70 кг – Лариса МАСЕНКО (Київ).

Тренери

Олег КОПИЛОВ (Славутич Київської області), Григорій КОРОЛЬ, Анатолій ПРОКОПЕЦЬ (обидва – Дніпро).

 

Добавить комментарий

Имя (обязательное)

Обновить
Источник
Комментарии