Анастасія Шаботова стала стипендіаткою ISU

17:35 | 22 мая 2020
Українська фігуристка Анастасія Шаботова отримала фінансову допомогу від Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) для підготовки та участі у важливих міжнародних змаганнях сезону 2020/2021.

Українська фігуристка Анастасія Шаботова отримала фінансову допомогу від Міжнародної спілки ковзанярів (ISU) для підготовки та участі у важливих міжнародних змаганнях сезону 2020/2021.
Про це нашому сайту повідомила генеральний секретар Української федерації фігурного катання на ковзанах(УФФК) Анастасія Макарова.
«Спортсменку було заохочено в межах програми Development (розвитку) , запровадженої ISU для юніорів, які виступають в одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду», - уточнила Анастасія Макарова.
Вона поінформувала, що стипендія у розмірі від 1 до 6 тисяч доларів США для одиночників та від 2 до 7.200 тисяч доларів США для пар(на двох) надається за результатами юніорського чемпіонату світу. При цьому місце, яке посів спортсмен чи пара не береться до уваги, головне – потрапити до фіналу, виступити з довільною програмою та зарекомендувати себе як талановитих та перспективних фігуристів.
Водночас, зазначила генеральний секретар УФФК, у цьому році суттєво змінено правила подачі заявки на отримання стипендії.
«Якщо раніше пропозиції на розгляд спортивного директора та Ради ISU вносили технічні комітети спільно з членами Development commission, то тепер національні федерації самі надавали кандидатури, враховуючи відповідні критерії. Йдеться, передусім, про участь у міжнародних змаганнях в юніорській віковій категорії та чемпіонаті світу серед юніорів, також береться до уваги вік кандидата, який має бути юніорським ще, щонайменше, в наступному сезоні. Обов’язковий пакет включав ще низку документів - спеціальну форму-клопотання та лист від національної федерації, CV з короткою біографією кандидата та його спортивні досягнення, відповіді на бліц-опитування щодо того, як буде витрачено кошти в разі отримання стипендії…Цього року означеним критеріям відповідали двоє українських фігуристів - Іван Шмуратко та Анастасія Шаботова. На жаль, клопотання щодо призначення стипендії Івану ISU відхилила у зв’язку з тим, що торік нашому спортсмену вже надавалася відповідна допомога в повному обсязі, а зараз він отримує стипендію Олімпійської солідарності від Міжнародного Олімпійського комітету. Кандидатуру Анастасії Шаботової було схвалено і вона отримала 5 тисяч швейцарських франків», - розповіла Анастасія Макарова.
Генеральний секретар УФФК наголосила, що рішення ISU про виділення фінансової допомоги зобов’язує використати означені кошти винятково для підготовки та участі у змаганнях, тобто для купівлі інвентаря, костюмів тощо. Відповідні гарантії надаються спортсменкою, її тренером та федерацією. Друга важлива вимога полягає в обов’язковому продовженні фігуристкою спортивної кар’єри як мінімум упродовж двох сезонів з моменту отримання стипендії.
Довідка. Програма розвитку ISU була заснована в 1996 році як важливий інструмент для просування і розвитку фігурного катання та ковзанярського спорту. Метою програми є збільшення кількості спортсменів, тренерів та офіційних осіб, що беруть участь в міжнародних змаганнях, покращення якості виступів спортсменів, збільшення числа країн-членів ISU, здатних забезпечити умови для розвитку конкурентоспроможних на міжнародному рівні фігуристів.
У минулому сезоні стипендію ISU отримували українські фігуристи – Іван Шмуратко, а також спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський.

Источник
Фигурное катание 16:35 | 04 июня 2020 Галина Чурілова: у нинішній незрозумілій ситуації не варто витрачати час на постановку нових програм Фигурное катание 14:35 | 02 июня 2020 На столичній Льодовій арені розпочалися тренування фігуристів Фигурное катание 21:50 | 01 июня 2020 Студенти-драгоманівці закликають усіх займатися спортом Фигурное катание 21:50 | 01 июня 2020 Онлайн естафета олімпійського дня - 2020 Фигурное катание 14:20 | 26 мая 2020 Етап юніорського Гран прі в Канаді скасовано через коронавірус Фигурное катание 16:35 | 24 мая 2020 Фільм за участю українських фігуристів отримав ще одну міжнародну нагороду Фигурное катание 17:35 | 22 мая 2020 Анастасія Шаботова стала стипендіаткою ISU Фигурное катание 13:05 | 22 мая 2020 У Києві фігуристи можуть розпочати тренування уже 1 червня Фигурное катание 17:35 | 19 мая 2020 Одеський фігурист став лауреатом конкурсу домашніх тренувань Фигурное катание 13:35 | 16 мая 2020 Словаччина скасувала етапи ЮГП в Кошице та серії «Челленджер» в Братіславі

Фигурное катание
Гала-концерт
Итоговая классификация
25 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
23 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
21 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольный танец
Финал
20 февраля 2018

Фигурное катание
Короткий танец
Квалификация
19 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
17 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
16 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
15 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
14 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольный танец / Команда
Финал
12 февраля 2018