Максим Нікітін: Нам потрібен був своєрідний поштовх і в Бергамо ми його отримали

01:35 | 18 сентября 2019
Бронзова нагорода, здобута танцювальним дуетом Олександра Назарова/ Максим Нікітін на турнірі серії Челленджер Lombardia Trophy в італійському Бергамо, може стати сильним мотивуючим фактором у подальших стартах українців.

Бронзова нагорода, здобута танцювальним дуетом Олександра Назарова/ Максим Нікітін на турнірі серії Челленджер Lombardia Trophy в італійському Бергамо, може стати сильним мотивуючим фактором у подальших стартах українців. Повернення на п’єдестал на перших для них міжнародних змаганнях сезону плюс надзвичайно вдалі програми, позитивно оцінені багатьма фахівцями, помітно змінили настрій фігуристів, які ще на початку року виглядали пригніченими своїми невдачами. На льоду Lombardia Trophy публіка побачила колишніх Назарову/Нікітіна – з їх легким, елегантним катанням, креативними елементами, яскравими образами, що засвідчило серйозні наміри та плани учнів Галини Чурілової на цей сезон.

«Ми задоволені своїм виступом, а також тим, що в Бергамо було сказано чимало добрих слів щодо наших програм, зокрема, постановки, музики, костюмів. Причому, як розповіла нам Галина Володимирівна(Чурілова), схвальні відгуки лунали не лише від фахівців у спортивних танцях, але й від експертів в одиночному катанні. Для нас це хороший початок (сезону), своєрідний поштовх, який нам був необхідний», - сказав Максим Нікітін в короткому інтерв’ю сайту УФФК після приїзду до рідного Харкова.

-Що показав дебютний у змагальному режимі прокат програм? Вони вже стовідсотково готові чи, можливо, щось буде відредаговано?

- Обидві програми повністю готові і великих змін не потребують. Елементи всім сподобалися, практично всі вони були добре оцінені, тому немає сенсу щось змінювати. Звісно, були помилки, які треба виправляти, а деякі моменти – покращувати, але для ока глядача це навряд чи буде помітно. Тобто малюнок програм не зміниться, все залишиться у такому ж вигляді, далі  ми займемося лише вдосконаленням. Зокрема, потрібно додати у швидкості, точності рухів, попрацювати над емоційним аспектом. Разом з Галиною Володимирівною ми ретельно переглянули відео наших виступів і зафіксували, на що звернути увагу та виправити перед наступними стартами.

-Судячи з відгуків щодо вашого виступу, особливе враження як на спеціалістів, так і на публіку справив ваш довільний танець. Якою є його основна ідея?

- У танці ми з Сашею в образах французьких мімів. У різних частинах програми показуємо різні емоції, які відчуваємо. Тобто спочатку ми смішні, чудернацькі, потім з’являється симпатія, любов один до одного, а далі – тривога…

-Яким є наступний турнір для вас?

-Ми  візьмемо участь у міжнародному турнірі Mezzaluna Cup, який відбудеться 5-6 жовтня поблизу столиці Італії, в Ментані. Тренуємося у звичному режимі, уже склали план підготовки.

Источник
Фигурное катание 14:35 | 02 июня 2020 На столичній Льодовій арені розпочалися тренування фігуристів Фигурное катание 21:50 | 01 июня 2020 Студенти-драгоманівці закликають усіх займатися спортом Фигурное катание 21:50 | 01 июня 2020 Онлайн естафета олімпійського дня - 2020 Фигурное катание 14:20 | 26 мая 2020 Етап юніорського Гран прі в Канаді скасовано через коронавірус Фигурное катание 16:35 | 24 мая 2020 Фільм за участю українських фігуристів отримав ще одну міжнародну нагороду Фигурное катание 17:35 | 22 мая 2020 Анастасія Шаботова стала стипендіаткою ISU Фигурное катание 13:05 | 22 мая 2020 У Києві фігуристи можуть розпочати тренування уже 1 червня Фигурное катание 17:35 | 19 мая 2020 Одеський фігурист став лауреатом конкурсу домашніх тренувань Фигурное катание 13:35 | 16 мая 2020 Словаччина скасувала етапи ЮГП в Кошице та серії «Челленджер» в Братіславі Фигурное катание 17:20 | 15 мая 2020 Коментар голови техкому ISU щодо рішення про зміну вартості деяких стрибків

Фигурное катание
Гала-концерт
Итоговая классификация
25 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
23 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
21 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольный танец
Финал
20 февраля 2018

Фигурное катание
Короткий танец
Квалификация
19 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
17 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
16 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольная программа
Финал
15 февраля 2018

Фигурное катание
Короткая программа
Квалификация
14 февраля 2018

Фигурное катание
Произвольный танец / Команда
Финал
12 февраля 2018