Віце-президент ФБУ Михайло Поздняков зустрівся з керівництвом Федерації боксу Німеччини

15:20 | 29 ноября 2021
29 листопада 2021 Федерація боксу України та Федерація боксу Німеччини налагоджують тісні зв’язки та обмінюються досвідом у підготовці спортсменів, тренерів та суддів. 29 листопада 2021

Федерація боксу України та Федерація боксу Німеччини налагоджують тісні зв’язки та обмінюються досвідом у підготовці спортсменів, тренерів та суддів. Про це повідомив віце-президент ФБУ Михайло Поздняков.

Напередодні Михайло Анатолійович здійснив робочий візит до Німеччини, в ході якого провів робочі зустрічі з президентом та виконавчим директором Федерації боксу Німеччини.

«В першу чергу хотів би привітати своїх іноземних колег Еріка Дрекке та Мікаеля Мюллера з переобранням на посади відповідно президента та виконавчого директора Федерації боксу Німеччини. Ми провели продуктивну зустріч, на якій обговорили, зокрема, проведення  спільних навчально-тренувальних зборів. Спільні тренування – це хороша практика, яка допомагає перейняти новий досвід як одній, так і іншій стороні.

Окрім того представники ФБН зацікавлені в тому, аби українські боксери брали участь у кубкових змаганнях в Німеччині. У них це не нова практика. Зокрема, на цьогорічних кубкових турнірах брали участь кубинці, казахи, які разом з провідними німецькими боксерами виборювали звання найсильніших. Ми домовилися, що обміняємося графіками та календарними планами, аби провести спільні змагання в найзручніші для обох федерацій терміни.

Хочу відзначити, що український бокс у Німеччині поважають, і це не може не тішити. Окрім того, представники ФБН зацікавлені в обміні досвіду в суддівстві. Зокрема, президент федерації Ерік Дрекке висловив бажання, аби провідні українські судді працювали на міжнародних та національних змаганнях у Німеччині. У свою чергу ми теж запрошуємо німецьких колег взяти участь у наших змаганнях. Така практика допоможе суддям обох країн підвищити свій рівень», – відзначив Михайло Поздняков.

Він також висловив сподівання, що це далеко не остання зустріч керівників ФБУ та ФБН.

«Хотів би подякувати німецьким колегам за теплий прийом. Тепер чекаємо їх у гості. Впевнений, що попереду на нас очікує плідна співпраця двох федерацій», – додав Михайло Анатолійович.


Источник
Бокс 22:05 | 19 января 2022 В"ячеслав Руженцев: «Будь-яка травма для спортсмена – це професійний застій, зупинка тренувань, удар по кар’єрі. Я хочу їм допомогти!» Бокс 14:50 | 19 января 2022 Олександр Хижняк та Юрій Захарєєв – претенденти на нагороду «Герої спортивного року» від НОК Бокс 11:35 | 19 января 2022 Дмитро Оболєнцев: «Докладемо максимум зусиль, аби вихованці нашої школи показували гідні результати» Бокс 18:20 | 18 января 2022 Президент ФБУ Володимир Продивус зустрівся зі спортсменами і тренерами Національної збірної України Бокс 16:35 | 18 января 2022 Найкращі боксери Хмельниччини отримуватимуть підвищені стипендії Бокс 13:50 | 18 января 2022 У Житомирі відбудеться матчева зустріч між клубами Житомирщини та уманським «Аресом» Бокс 01:50 | 18 января 2022 Пішов з життя заслужений тренер України Василь Бурмак Бокс 16:35 | 17 января 2022 Халід Мусаєв: «2021 рік став найрезультативнішим для Федерації боксу Одеської області» Бокс 13:50 | 17 января 2022 ФБУ висловлює співчуття Бокс 07:50 | 17 января 2022 Новини з регіонів. У Херсоні визначили найсильніших боксерів в області