Гармонія сили та краси: до Дня захисників України відбулося незвичайне спортивне свято

07:05 | 16 октября 2021
16 жовтня 2021

До Дня захисників і захисниць України в селі Гнідин Бориспільського району Київської області, на території заміського розважального комплексу «Ферма» відбувся великий спортивний захід, в якому діти змогли проявити себе відразу у двох видах фізичної активності – боксі та кінному спорті, що тісно пов’язані зі славним козацьким минулим нашої Батьківщини.

У рамках свята Асоціація дитячо-юнацького спорту на чолі з народним депутатом України, віце-президентом ФБУ Андрієм Стріхарським провела боксерську матчеву зустріч серед підліткових команд Києва та Житомира. Окрім боксерів, свої можливості продемонстрували і юні жокеї. Наїзники, зокрема, долали бар’єри та проходили маршрути на швидкість. Тож гармонія боксерської сили та елегантної краси конкуру стали окрасою цього чудового дня.  

«Головною метою для мене, а також для організації, яку я очолюю, завжди було залучення дітей і підлітків до занять фізичною культурою і спортом. Я сам – у минулому спортсмен, активно займався боксом тривалий час. Зараз боксом займається також мій син. Спорт – це залог здорового способу життя, і ми будемо робити все для його популяризації», – відзначив Андрій Стріхарський.

Серед почесних гостей турніру були присутні президент Федерації боксу України Володимир Продивус, віце-президент ФБУ Михайло Поздняков, а також друг українських боксерів, актор та концертний директор "Студії Квартал 95", резидент Зіркової команди ФБУ Міка Фаталов.

Володимир Продивус вручив головному організатору заходу Андрію Стріхарському символічну боксерську рукавичку від лідера Національної збірної України Олександра Хижняка. А ще з рук президента ФБУ Андрій Петрович отримав офіційне посвідчення віце-президента Федерації.

Протягом церемонії нагородження було урочисто відзначено спортсменів такими нагородами, як «Воля до перемоги», «Найкращий боксер турніру» та «Приз глядацьких симпатій», а найбільші щасливчики цього дня отримали у подарунок боксерські рукавички з автографом Олександра Усика. Також обидві команди були нагороджені пам’ятними кубками.


Источник
Бокс 15:20 | 29 ноября 2021 Віце-президент ФБУ Михайло Поздняков зустрівся з керівництвом Федерації боксу Німеччини Бокс 15:20 | 29 ноября 2021 Вихованці Андріївської школи боксу у Білгород-Дністровському взяли участь у благодійній акції, підтримавши дітей-інвалідів Бокс 10:20 | 29 ноября 2021 Наймолодший чемпіон світу в історії України Юрій Захарєєв: «Вундеркіндом себе не вважаю» Бокс 18:35 | 28 ноября 2021 Більше 100 дітей змагалися за призи III турніру пам’яті В.П.Плотнікова у Северодонецьку Бокс 15:05 | 27 ноября 2021 Олександр Усик провів мотивуючу зустріч у Києві з підростаючими чемпіонами Бокс 13:05 | 27 ноября 2021 Троє українців завоювали нагороди міжнародного турніру серед молоді та юніорів в Іспанії Бокс 02:35 | 27 ноября 2021 Євген Артюх: «З 2014 року ми відкрили 11 залів в районних центрах Чернігівської області» Бокс 19:50 | 26 ноября 2021 Відкритий всеукраїнський турнір пам"яті Анатолія Петрова: визначилися усі переможці Бокс 11:05 | 26 ноября 2021 Відкриті тренування з чемпіоном світу Юрієм Захарєєвим тривають! Бокс 17:50 | 25 ноября 2021 Міжнародний турнір в Іспанії серед молоді та юніорів: перемога українця у другий день змагань