Денис Песоцький: «Найбільше мотивує не призовий фонд, а статус чемпіона світу»

13:50 | 11 октября 2021
11 жовтня 2021 На початку вересня в Одесі на Чемпіонаті України серед чоловіків золоту нагороду у ваговій категорії до 63,5 кг виборов представник Чернігівщини – Денис Песоцький. 11 жовтня 2021

На початку вересня в Одесі на Чемпіонаті України серед чоловіків золоту нагороду у ваговій категорії до 63,5 кг виборов представник Чернігівщини – Денис Песоцький.

Перемігши на головному національному старті року, 25-річний вихованець Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності (особистий наставник спортсмена – Павло Примаченко) отримав право представляти Україну на Чемпіонаті світу, що пройде вже за два тижні у Белграді. 

- Чемпіонат світу у Сербії стане на даний момент головним турніром у твоїй кар’єрі? Які відчуття в тебе зараз? Чи немає передстартового мандражу?

- Так, на даний момент Чемпіонат світу буде головним змаганням для мене. Настрій хороший, мандражу поки немає… А там подивимося (сміється).

- Наскільки відчуваєш себе готовим зараз?

- Все добре, готовий!

- Опиши роботу на тренувальному зборі, який проходить у Кончі-Заспі. На які вправи робиться основний акцент?

- На зборах підтримуємо свої оптимальні кондиції, удосконалюємо свої технічні прийоми і налаштовуємо себе на хороші, щільні бої.

- Чим тренування у збірній відрізняються від тих, які ти проводиш у себе вдома?

- Вдома, у більш спокійній обстановці, ми з тренером вчимося, пробуємо щось нове (захисні дії, прийоми, комбінації тощо). А на зборах намагаємося втілити це все життя. Через велику кількість спаринг-партнерів тут це виходить в такій бойовій обстановці, максимально наближеній до змагань.

- У новому олімпійському циклі у збірній з’явилися нові обличчя. Як у команді зустрічають новачків? Чи є якийсь особливий ритуал? У збірній України з футболу, наприклад, нові гравці за традицією співають пісню перед усім колективом…

- Новачків команда вітає дружньо. Але особливих ритуалів немає... Ну, хіба що пару безкоштовних спарингів (сміється).

- Як проводите вільний від тренувань час? З ким найбільше товаришуєш у команді?

- На зборі вільний час майже завжди йде на сон, хочеться максимально виспатися і відновитися.

- Згадай, коли ти вперше потрапив до табору збірної. Що вразило найбільше?

- Вперше потрапив у 2015 році. Команда тоді тільки приїхала з Європейських ігор у Баку. Що вразило? Напевно, найбільше той факт, що я, молодий хлопець, вже тренуюсь у складі Національної збірної.

- Для переможців та призерів Чемпіонату світу передбачений великий призовий фонд. Це підвищує твою мотивацію?

- Мотивацію підвищує не призовий фонд, а сам статус чемпіона світу, який можна здобути! А призові – це просто приємний бонус.


Источник
Бокс 23:35 | 25 октября 2021 Чемпіонат світу-2021 серед чоловіків: поразка Олега Чулячеєва у стартовий день Бокс 17:35 | 25 октября 2021 «Ми ще раз підтвердили, що є сильною боксерською державою»: молодіжна збірна України повернулася додому з Чемпіонату Європи Бокс 15:35 | 25 октября 2021 У поєдинках першого дня Чемпіонату світу у Сербії візьме участь один українець Бокс 13:05 | 25 октября 2021 Трансляція Чемпіонату світу-2021 серед чоловіків буде доступна на чотирьох українських телеканалах! Бокс 11:50 | 25 октября 2021 Персона дня. Айдер Абдураімов: «Бокс – це ціла школа життя, яка виховує в хлопчиках справжніх чоловіків» Бокс 22:20 | 24 октября 2021 Чемпіонат світу-2021 серед чоловіків: результати жеребкування та склад пар 1-го дня змагань Бокс 22:50 | 23 октября 2021 Збірна України з трьома золотими медалями стала другою у командному заліку Чемпіонату Європи серед молоді! Бокс 18:20 | 23 октября 2021 Леонід Лоївський: «Ми всі розраховуємо на те, що із Сербії приїдемо додому з медалями» Бокс 13:05 | 23 октября 2021 Сьогодні визначаться чемпіони Європи серед молоді: анонс фінальних боїв Бокс 10:50 | 23 октября 2021 Запрошуємо ЗМІ на зустріч збірної України серед молоді у Борисполі