Персона дня. Марина Костенко: «Мене мотивують перемоги, однак поразки мотивують мене не менше»

12:20 | 27 сентября 2021
27 вересня 2021 Сьогодні героїнею рубрики «Персона дня» стає 21-річна спортсменка з Дніпра Марина Костенко. 27 вересня 2021

Сьогодні героїнею рубрики «Персона дня» стає 21-річна спортсменка з Дніпра Марина Костенко. На нещодавньому Чемпіонаті України серед жінок у Запоріжжі Марина посіла друге місце, поступившись у фіналі своїй землячці, більш досвідченій суперниці Анастасії Черноколенко. Однак попереду у Марини Костенко – ще багато вдалих виступів, у тому числі і на міжнародному рівні. І з її прагненням до самовдосконалення та жагою до перемог, яка проявляється в її відповідях, по-іншому й бути не може. Судіть самі…

1. Чому бокс та із чого все починалося?

«Бокс – тому що з раннього віку захоплююся  єдиноборствами. Починала свій спортивний шлях у 8 років  із вільної боротьби, але за сімейних обставин та переїзду змінила напрям і перейшла у легку атлетику. Займаючись легкою атлетикою, я виконала розряд кандидата в майстри спорту та була чемпіонкою України , виконавши норматив на відбір чемпіонату світу».

2. Що вас мотивує кожного дня виходити на тренування?

«Найчастіше мене мотивують самі тренування. Мотивує особистий розвиток, вдосконалення техніки з кожним заняттям. Подобається результат, який я маю. Та після того, як почала їздити на збори, відчула рівень підготовки дівчат особисто. З"явилося бажання бути на такому ж рівні, бути не в ролі наздоганяючої, а наблизитися до лідерів якомога ближче. А згодом – і замінити їх. Мене мотивують перемоги, однак поразки мотивують мене не менше. Коли я програю суперниці, я ставлю перед собою ціль все одно її перемогти. Але  рівень моїх суперниць вже досить високий. Я, на жаль, прийшла в цей спорт у дорослому віці, де перемоги даються не так легко, але згодом я досягаю своєї мети».

3. Ваше життєве кредо…

«Моє життєве кредо – піднятися на високий рівень, досягнути неймовірних висот  у житті  і здійснити найбільш сміливі мрії і побажання. А також, не зважаючи на всі труднощі, удосконалювати себе як людину».

4. Чи є місце страху в боксі?

«Я вважаю, що страх повинен бути, тому що він стимулює і підштовхує на дивовижні речі, які сам від себе не очікуєш. Але страхом потрібно вміти керувати».

5. Яким був ваш найважчий бій і чому?

«Важкий бій був у 2019 році  із суперницею, яку я перемогла на цьому чемпіонаті. Я виклалася на повну, та не вистачило досвіду для перемоги. Втім, найважчий бій в мене попереду, тому що я не збираюся зупинятися».

6. Ваша найважливіша поки що перемога – це…

«Найважливіша перемога також на цьому чемпіонаті, оскільки я досить давно зустрічаюся на ринзі з однією і тією ж суперницею і програвала їй кожного разу. Але на цьому чемпіонаті моєю ціллю була перемога у нашому двобої, і я її досягла».

7. Яку мету переслідуєте в боксі?

«Моя мета в боксі на сьогоднішній день – перемагати, виходячи в ринг, та виконати розряд майстра спорту».


Источник
Бокс 23:35 | 25 октября 2021 Чемпіонат світу-2021 серед чоловіків: поразка Олега Чулячеєва у стартовий день Бокс 17:35 | 25 октября 2021 «Ми ще раз підтвердили, що є сильною боксерською державою»: молодіжна збірна України повернулася додому з Чемпіонату Європи Бокс 15:35 | 25 октября 2021 У поєдинках першого дня Чемпіонату світу у Сербії візьме участь один українець Бокс 13:05 | 25 октября 2021 Трансляція Чемпіонату світу-2021 серед чоловіків буде доступна на чотирьох українських телеканалах! Бокс 11:50 | 25 октября 2021 Персона дня. Айдер Абдураімов: «Бокс – це ціла школа життя, яка виховує в хлопчиках справжніх чоловіків» Бокс 22:20 | 24 октября 2021 Чемпіонат світу-2021 серед чоловіків: результати жеребкування та склад пар 1-го дня змагань Бокс 22:50 | 23 октября 2021 Збірна України з трьома золотими медалями стала другою у командному заліку Чемпіонату Європи серед молоді! Бокс 18:20 | 23 октября 2021 Леонід Лоївський: «Ми всі розраховуємо на те, що із Сербії приїдемо додому з медалями» Бокс 13:05 | 23 октября 2021 Сьогодні визначаться чемпіони Європи серед молоді: анонс фінальних боїв Бокс 10:50 | 23 октября 2021 Запрошуємо ЗМІ на зустріч збірної України серед молоді у Борисполі