Спортсменки жіночих збірних України з боксу пройшли тренувальні збори в Йорданії

15:20 | 26 января 2021
П’ять українських спортсменок на чолі з тренером Олегом Кравцем взяли участь у навчально-тренувальних зборах в Йорданії спільно з національною жіночою збірною цієї країни.

П’ять українських спортсменок на чолі з тренером Олегом Кравцем взяли участь у навчально-тренувальних зборах в Йорданії спільно з національною жіночою збірною цієї країни.

Збори пройшли на Олімпійській базі в місті Амман з 10-го по 25 січня. Про подробиці перебування в Йорданії прес-служба ФБУ запитала у заслуженого тренера України, тренера ДЮСШ міста Ічня (Чернігівська область) та СК «Берег» Олега Кравця.

«Завдяки моїй дружбі та багаторічній тісній співпраці з відомим українським тренером з боксу Андрієм Проскурніним, який з 2019 працює в Йорданії та очолює чоловічу та жіночу збірні цієї країни, у нас склалися чудові товариські стосунки з місцевими спортсменками. Так, рік тому жіноча збірна Йорданії на наше запрошення перебувала в Україні і провела тренувальний збір в Ічні. Цього разу ми отримали зустрічну пропозицію відвідати Амман і залюбки скористалися цією можливістю.

Участь у зборі взяли спортсменки з Чернігівської області, мої вихованки Юлія Пелешук, Антоніна Пелешук, Катерина Хижняк, Анастасія Шпанюк і Раїса Піскун. Дехто з них входить до лав молодіжної збірної України, а хтось стукає у двері головної команди.

Протягом двох тижнів ми проводили спільні тренування зі спортсменками збірної Йорданії. Користуючись нагодою, хотів би подякувати місцевій федерації за прекрасний прийом! Всі фінансові витрати, пов’язані із нашим перебуванням в Аммані, включаючи навіть переліт та отримання віз, взяла на себе приймаюча сторона.

Хотів би особливо відзначити місцевих жителів, які виявили до нас небувалу гостинність і вразили своїм привітним ставленням. Сподобалось і те, з якою повагою у цій країні ставляться до спортсменів та тренерів. Це було дуже показово для нас! Вдалося також побачити чимало визначних історичних місць. Тож і в мене, і в дівчат враження від поїздки залишились чудові!

Що стосується чисто спортивних моментів, то на цих зборах ми здобули хороший міжнародний досвід – дівчата змогли провести якісну підготовку до наступних всеукраїнських та міжнародних стартів. Найближчий серед них – чемпіонат України серед боксерів до 22 років, який відбудеться у Чернівцях з 8-го по 14 лютого», – відзначив Олег Кравець.


Источник
Бокс 17:05 | 05 марта 2021 Представлена офіційна емблема Молодіжного чемпіонату світу-2021 Бокс 17:20 | 04 марта 2021 Отець Дмитро Дзядевич: «Бокс і духовність – це не протилежності. Одне гартує тіло, інше – дух» Бокс 15:20 | 04 марта 2021 Набула чинності нова редакція Всесвітнього антидопінгового кодексу Бокс 19:20 | 03 марта 2021 AIBA призначила голів комітетів Міжнародної боксерської асоціації Бокс 12:50 | 03 марта 2021 ТЕРМІНОВО: Європейський ліцензійний турнір на Олімпійські ігри відбудеться у Парижі Бокс 16:35 | 02 марта 2021 Збірна України серед 22-річних проводить тренувальний збір у Німеччині Бокс 12:50 | 01 марта 2021 Президент ФБУ Володимир Продивус: «Налаштовані на тісну співпрацю з Житомирською обласною федерацією боксу» Бокс 05:35 | 01 марта 2021 III Всеукраїнський турнір пам"яті Асауленка: фінальні результати Бокс 23:05 | 27 февраля 2021 Підсумки «Странджа 2021»: Україна у лідерах Бокс 13:35 | 27 февраля 2021 Україна, Болгарія, Узбекистан та Росія визначать найсильнішу команду «Странджа 2021»