Відому спортсменку Марину Мороз нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня

13:05 | 23 января 2021
З нагоди Дня Соборності України, який відзначався 22 жовтня, Президент України відзначив державними нагородами відомих діячів у галузях науки, медицини, культури, спорту та інших сфер діяльності.

З нагоди Дня Соборності України, який відзначався 22 жовтня, Президент України відзначив державними нагородами відомих діячів у галузях науки, медицини, культури, спорту та інших сфер діяльності.

Зокрема, за вагомі спортивні досягнення орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено відому українську спортсменку, першу представницю українського боксу в UFC і екс-боксерку Національної збірної України Марину Мороз.

Нагадаємо, що орден княгині Ольги – державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій, виховній та інших сферах суспільної діяльності.

Марина Мороз була членом Національної збірної України з боксу, здобувала звання чемпіонки та призерки чемпіонату України, а тепер бере участь у найпопулярнішому турнірі світу – Абсолютному бійцівському чемпіонату (UFC). Наразі вона є єдиною представницею нашої країни в UFC.

Із присудженням вагомої державної нагороди Марину Мороз привітав президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

«Мені надзвичайно приємно, що відзнаку такого рівня отримала наша талановита співвітчизниця Марина Мороз, яка є, без перебільшення, гордістю українського спорту. Її здобутки – це приклад тяжкої наполегливої праці та незламної жаги до перемоги. Вона гідно захищає честь України в Абсолютному бійцівському чемпіонаті, який справедливо вважається одним з найпопулярніших турнірів у світі. Важливо також, що свій спортивний шлях вона починала саме у боксі.

Хотів би висловити вдячність Президенту нашої держави за те, що він помічає видатні здобутки українських спортсменів і високо їх оцінює. Це є для наших спортивних героїв хорошою мотивацією на подальші перемоги, і, переконаний, вони й надалі будуть прославляти нашу країну на міжнародній арені. Сподіваюся, що спільними зусиллями зможемо розвивати спорт і, зокрема, бокс і надалі», – відзначив Володимир Продивус.


Источник
Бокс 17:05 | 05 марта 2021 Представлена офіційна емблема Молодіжного чемпіонату світу-2021 Бокс 17:20 | 04 марта 2021 Отець Дмитро Дзядевич: «Бокс і духовність – це не протилежності. Одне гартує тіло, інше – дух» Бокс 15:20 | 04 марта 2021 Набула чинності нова редакція Всесвітнього антидопінгового кодексу Бокс 19:20 | 03 марта 2021 AIBA призначила голів комітетів Міжнародної боксерської асоціації Бокс 12:50 | 03 марта 2021 ТЕРМІНОВО: Європейський ліцензійний турнір на Олімпійські ігри відбудеться у Парижі Бокс 16:35 | 02 марта 2021 Збірна України серед 22-річних проводить тренувальний збір у Німеччині Бокс 12:50 | 01 марта 2021 Президент ФБУ Володимир Продивус: «Налаштовані на тісну співпрацю з Житомирською обласною федерацією боксу» Бокс 05:35 | 01 марта 2021 III Всеукраїнський турнір пам"яті Асауленка: фінальні результати Бокс 23:05 | 27 февраля 2021 Підсумки «Странджа 2021»: Україна у лідерах Бокс 13:35 | 27 февраля 2021 Україна, Болгарія, Узбекистан та Росія визначать найсильнішу команду «Странджа 2021»