Національні збірні України: перша зустріч у новому році

17:20 | 18 января 2021
Національна чоловіча та національна жіноча збірні розпочали олімпійський 2021 рік з проведення навчально-тренувальних зборів, які відбуваються з 10-го до 23 січня на олімпійській базі в Кончі-Заспі.

Національна чоловіча та національна жіноча збірні розпочали олімпійський 2021 рік з проведення навчально-тренувальних зборів, які відбуваються з 10-го до 23 січня на олімпійській базі в Кончі-Заспі.

З цього приводу прес-служба ФБУ звернулася до головних тренерів команд Леоніда Лоївського та Сергія Гордієнка з проханням прокоментувати початок та хід тренувального процесу, а також розповісти про найближчі плани головних збірних країни.

«Перший збір у новому році носить втягуючий характер, – відзначив головний тренер Національної чоловічої команди України Леонід Лоївський. – У перші дні, як і планувалося, провели поглиблені тестування спортсменів, які включали в себе вивчення їхнього функціонального та фізичного стану, дослідження роботи серця, біохімічний аналіз крові тощо. Результатами тестів тренерський штаб залишився задоволений. Зрозуміло, що зараз хлопці не можуть знаходитись на піку форми. Вони набиратимуть кондиції поступово, а на даний момент наші спортсмени знаходяться на задовільному рівні готовності. Вдома вони теж не лінувалися – ніхто не приїхав до збірної у розібраному стані.

Нас чудово прийняла база у Кончі-Заспі. Принагідно хочу подякувати президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу, міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту, дирекції олімпійської бази за дуже якісні умови проведення тренувань та суворі правила безпеки і протиепідемічних норм, за дотриманням яких тут стежать дуже пильно. Члени збірної України ні в чому собі не відмовляють ні стосовно умов проживання, ні щодо харчування – шведський стіл, як завжди, користується популярністю серед хлопців, особливо представників важких категорій.

Наразі під моїм керівництвом на зборі тренується 34 спортсмени. Основне направлення збору – спеціальна фізична підготовка. Проводимо дворазові тренування, у рамках яких хлопці виконують різноманітні вправи, що покращують рухливість, реакцію, потужність та інші навички і вміння, необхідні для кожного боксера. Як і раніше, практикуємо індивідуальний підхід до кожного спортсмена, уважно слідкуємо за самопочуттям хлопців. На щастя, травм і пошкоджень ні в кого немає.

Звичайно, вже зараз тримаємо на думці традиційний міжнародний турнір «Странджа» у Болгарії, який пройде у другій половині лютого і стане фактично найважливішою перевіркою сил напередодні олімпійського ліцензійного турніру. З 7-го по 20 лютого у тій же Кончі-Заспі проведемо другий збір у цьому році, на якому обстановка буде більш наближена до бойової. Безпосередньо після нього вирушимо до Болгарії».  

Паралельно з чоловічою збірною України у Кончі-Заспі проводить підготовку у рамках першого збору Національна жіноча команда, головний тренер якої Сергій Гордієнко також поділився останніми новинами з тренувального табору.

«Після новорічних свят дівчатам було приємно знову зібратися разом, відчувається, що вони скучили за тренувальною роботою. Тож мені подобається їхній позитивний настрій. Радує і те, що всі знаходяться у непоганих кондиціях, проблем зі здоров’ям у нас немає. На зборі працює загалом 20 дівчат. Плануємо, що принаймні 10 з них поїдуть на турнір «Странджа» (перші та другі номери збірної)», - відзначив Сергій Гордієнко.


Источник
Бокс 17:05 | 05 марта 2021 Представлена офіційна емблема Молодіжного чемпіонату світу-2021 Бокс 17:20 | 04 марта 2021 Отець Дмитро Дзядевич: «Бокс і духовність – це не протилежності. Одне гартує тіло, інше – дух» Бокс 15:20 | 04 марта 2021 Набула чинності нова редакція Всесвітнього антидопінгового кодексу Бокс 19:20 | 03 марта 2021 AIBA призначила голів комітетів Міжнародної боксерської асоціації Бокс 12:50 | 03 марта 2021 ТЕРМІНОВО: Європейський ліцензійний турнір на Олімпійські ігри відбудеться у Парижі Бокс 16:35 | 02 марта 2021 Збірна України серед 22-річних проводить тренувальний збір у Німеччині Бокс 12:50 | 01 марта 2021 Президент ФБУ Володимир Продивус: «Налаштовані на тісну співпрацю з Житомирською обласною федерацією боксу» Бокс 05:35 | 01 марта 2021 III Всеукраїнський турнір пам"яті Асауленка: фінальні результати Бокс 23:05 | 27 февраля 2021 Підсумки «Странджа 2021»: Україна у лідерах Бокс 13:35 | 27 февраля 2021 Україна, Болгарія, Узбекистан та Росія визначать найсильнішу команду «Странджа 2021»