Володимир Продивус взяв участь у позачерговому засіданні Виконкому AIBA

14:05 | 09 ноября 2020
У п’ятницю, 6 листопада, відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету AIBA (Міжнародної боксерської асоціації), у роботі якого взяв участь президент ФБУ, віце-президент Європейської конфедерації боксу та член Виконкому AIBA Володимир Продивус.

У п’ятницю, 6 листопада, відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету AIBA (Міжнародної боксерської асоціації), у роботі якого взяв участь президент ФБУ, віце-президент Європейської конфедерації боксу та член Виконкому AIBA Володимир Продивус.

Порядок денний був присвячений обговоренню нагальних юридичних та фінансових питань в рамках підготовки до проведення однієї з найбільш вирішальних та важливих подій у світовому Олімпійського боксі - Конгресу Міжнародної боксерської асоціації, що відбудеться 12-13 грудня і також буде проведений в режимі відео-конференції.

В рамках засідання Виконкому президент ФБУ Володимир Продивус заявив, що члени AIBA мають об’єднатися довкола пріоритетних завдань, а саме: повернення довіри Міжнародного Олімпійського комітету та налагодження прозорої систему роботи AIBA в напрямку розвитку нашого виду спорту.

«Призупинення багатьох турнірів, перенесення Олімпійських ігор, зрив тренувального процесу збірних команд та інші складні виклики, які спричинені пандемією COVID, завдають нам серйозних як моральних, так і матеріальних збитків. Проте, я переконаний, що складна ситуація має виключно об’єднувати наші зусилля довкола спорту та вирішенню нагальних питань, які стоять перед нами в рамках підготовки до конгресу. Кожному з нас потрібно відкинути особисті амбіції та сконцентрувати свої зусилля виключно в інтересах нашого виду спорту. Кожен з нас не має права тягнути ковдру на себе. Все, що нас наразі необхідно  - це об’єднатися і обрати сильного президента, який виведе роботу AIBA на новий якісний рівень де пріоритетами будуть виключно: спортивна боротьба, прозора робота, спортсмени, тренери та плідна робота з національними федераціями. Все інше, повторюсь, - це особисті амбіції, які не актуальні для реалій сьогодення», - відзначив Володимир Продивус.


Источник
Бокс 19:05 | 26 января 2021 З 8-го по 14 лютого Чернівці прийматимуть Чемпіонат України серед 22-річних Бокс 15:20 | 26 января 2021 Спортсменки жіночих збірних України з боксу пройшли тренувальні збори в Йорданії Бокс 11:50 | 26 января 2021 19 липня – День тренера! Бокс 18:20 | 25 января 2021 Найстаріший в Європі міжнародний турнір «Странджа» відбудеться 21–28 лютого Бокс 12:05 | 25 января 2021 Віталій Мерінов: «Мріємо створити потужну академію боксу, щоб Івано-Франківськ міг виховувати зірок спорту для України» Бокс 13:05 | 23 января 2021 Відому спортсменку Марину Мороз нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня Бокс 18:05 | 22 января 2021 Тренеру Віктору Балабку присвоєне звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Бокс 16:05 | 22 января 2021 Василь Шан: «Для юнаків бокс – це не робота, а стиль життя!» Бокс 16:20 | 20 января 2021 Логотип ФБУ з’явився в голлівудському блокбастері Бокс 17:35 | 19 января 2021 Академія боксу Володимира Віннікова у Сумах розкрила двері для відомих іноземних боксерів