Офіційно: Чемпіонат України серед чоловіків-2020 в Одесі перенесено

21:20 | 27 октября 2020
Федерація боксу України офіційно повідомляє про те, що Чемпіонат України з боксу серед чоловіків-2020 в Одесі перенесено на невизначений термін через складну ситуацію з пандемією COVID-19 в Одеській області.

Федерація боксу України офіційно повідомляє про те, що Чемпіонат України з боксу серед чоловіків-2020 в Одесі перенесено на невизначений термін через складну ситуацію з пандемією COVID-19 в Одеській області.

Таке рішення Федерація боксу України разом з Федерацією боксу Одеської області прийняли на основі розпорядження Одеської обласної державної адміністрації «Про тимчасове скасування масових спортивних заходів та офіційних змагань з видів спорту» (копія документу додається). 

Як зазначається у директиві місцевої влади, усі масові спортивні заходи із кількістю учасників понад 100 осіб на весь час дії «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території Одеської області не можуть бути проведені.

Турнір найсильніших боксерів України мав відбутися в Одесі з 2-го по 9 листопада цього року. Форсмажорну ситуацію з перенесенням змагань прокоментував президент Федерації боксу України Володимир Продивус:

«Ми з особливою тривогою спостерігали за розвитком епідемічної ситуації в Одеські області, адже разом з нашими надійними партнерами – Федерацією боксу Одеської області та Міністерством молоді та спорту України – ми доклали чимало зусиль для того, щоб Чемпіонат України з боксу-2020 відбувся на найвищому організаційному рівні.

На жаль, змушені констатувати, що обставини виявилися сильнішими за нас. Ми не можемо ризикувати життям та здоровям наших громадян – спортсменів, суддів, офіційних осіб та багатьох інших людей, які причетні до свята боксу. Зараз складно передбачити, як ситуація розвиватимуться у найближчі тижні і навіть місяці. Але хочу підкреслити, що турнір найсильніших боксерів України в Одесі не скасовується остаточно, а лише відстрочений. Віримо в те, що великий бокс повернеться до нас дуже скоро. Спортсменам та тренерам, а також їхнім близьким хотів би побажати здоровя. Це те, про що не маємо права забувати у наш непростий час».    

Також публікуємо звернення президента Федерації боксу Одеської області Халіда Мусаєва:

«Друзі!

У зв"язку з пандемією COVID-19 і зростанням кількості хворих з кожним днем, нами –  Федерацією боксу Одеської області спільно з адміністрацією міста Одеси, за рекомендацією Управління Фізичної культури та спорту Одеської області, а так само за рекомендацією Міністерства охорони здоров"я України та Міністерства молоді і спорту України – прийнято рішення перенести Чемпіонат України в «еліті», який повинен був пройти в м. Одеса з 2-го по 9 листопада на невизначений термін до поліпшення ситуації, пов"язаної з COVID-19, в країні і регіоні.

Друзі! Займайтеся спортом, виконуйте всі запобіжні заходи та будьте здорові!

З повагою, президент Федерації боксу Одеської області Халід Мусаєв і вся команда».


Источник
Бокс 12:20 | 04 декабря 2020 Юніорську збірну України урочисто зустріли вдома після трімфу на чемпіонаті Європи Бокс 14:50 | 03 декабря 2020 Міністр спорту вручив державну нагороду Заслуженому тренеру України Володимиру Богатиренку Бокс 11:50 | 03 декабря 2020 Президент України Володимир Зеленський привітав збірну України з тріумфом на Чемпіонаті Європи серед юніорів Бокс 19:50 | 02 декабря 2020 Юніорська збірна України завершила Євро-2020 із п’ятьма золотими медалями! Бокс 13:20 | 02 декабря 2020 Вболіваємо за 9 представників юніорської збірної України у фіналі Євро-2020: склад пар Бокс 18:35 | 01 декабря 2020 Представники юніорської збірної України про Чемпіонат Європи Бокс 12:35 | 01 декабря 2020 Бронзовий призер Євро-2020 серед молоді Денис Салабай: «Тепер мрію про чемпіонат світу та Олімпіаду» Бокс 08:50 | 01 декабря 2020 Десять українців поборються за вихід до фіналів Чемпіонату України Бокс 22:50 | 30 ноября 2020 Чотири перемоги та п’ять бронз: підсумки чергового змагального дня у Болгарії Бокс 16:50 | 30 ноября 2020 Чемпіон Європи серед молоді Ілля Тогобицький: «У боксі постійно треба бути в максимальній готовності»