Завершився 9-й Всеукраїнський турнір на призи Діаспори чеченського народу в Україні

14:05 | 27 октября 2020
Наприкінці минулого тижня у столичному залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся 9-й Всеукраїнський турнір з боксу на призи Діаспори чеченського народу в Україні, який присвячено пам"яті заслуженого тренера з боксу Увайса Байсангурова.

Наприкінці минулого тижня у столичному залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся 9-й Всеукраїнський турнір з боксу на призи Діаспори чеченського народу в Україні, який присвячено пам"яті заслуженого тренера з боксу Увайса Байсангурова.

Турнір організовано на високому рівні завдяки главі Діаспори чеченського народу в Україні – Данилу Усмановичу Гончарову. Загалом у змаганнях взяли участь 43 команди практично з усіх регіонів держави – Київщини, Чернігівщини, Прикарпаття, Львівщини, а також Одеської, Харківської, Черкаської областей та інших.

За словами головного організатора змагань, тренера київського клубу Smart Fight Олександра Гаврилюка, загальна кількість учасників склала 229 спортсменів, серед яких 221 хлопець і вісім дівчат. Нагороди розігрувалися серед підлітків 2006, 2007, 2008 та 2009 років народження.

«Нам цього року вдалося прийняти набагато більшу кількість юних спортсменів, ніж у минулі роки. Серед учасників – чимало членів збірних команд Україн, чемпіонів та призерів національних першостей, – говорить Олександр Олександрович. – Висловлюємо щиру подяку спорткомплексу КНУБА за гостинність і допомогу в проведенні турніру. Також вдячні самим боксерам за проявлену безстрашність, волю до перемоги, майстерність та професіоналізм, які вони продемонстрували під час поєдинків. За те, що слухали підказки тренерів і виконували їхні вимоги.

Мені особливо приємно відзначити успіхи та перемоги моїх вихованців. Павло Біляк провів дуже технічно і зібрано весь бій, Іван Богдан мене порадував своєю грамотною роботою в стійці шульги – молодець! Аня Котик в своєму першому в житті бою на такому високому рівні показала себе Левицею, а кількість технічних дій мене просто вразила – зміна стійок, ухили, провали противника, робота по корпусу і грамотний захист! Хлопці, вам є чому в Ані повчитися! Дмитро Руденко після великої перерви показав, що вміє добре боксувати і проявив волю до перемоги – молодець! Влад Бондар у фінальному бою провів відмінний поєдинок, і я б сказав, що це його перший по справжньому красивий боксерський поєдинок, в якому він продемонстрував не лише бажання виграти бій, але і відмінну техніку, грамотний захист, точну серійну роботу і бійцівський характер. В результаті – перемога над дворазовим чемпіоном Києва у вазі 57 кг».

Слід додати, що в планах організаторів є подальше збільшення числа учасників змагань. Наступного року пройде ювілейний, 10-й турнір на призи Діаспори чеченського народу в Україні, який, можливо, стане міжнародним.


Источник
Бокс 15:20 | 08 декабря 2021 Президент ФБУ Володимир Продивус та віце-президент Михайло Поздняков зустрілися з керівництвом Федерації боксу Франції Бокс 01:50 | 08 декабря 2021 З Днем народження, президенте! Бокс 17:35 | 07 декабря 2021 Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт вручив посвідчення Заслуженого тренера України Андрію Сальві Бокс 14:05 | 07 декабря 2021 У Дніпрі масштабно пройшов Міжнародний турнір пам’яті Дмитра Меркулова: результати фіналів Бокс 11:50 | 07 декабря 2021 Олексій Степанов: «Найважчий бій – це поєдинок із самим собою» Бокс 17:35 | 06 декабря 2021 «Політика» або особиста образа? Найкращі українські судді – про скандальне інтерв’ю Дмитра Сосновського Бокс 15:20 | 06 декабря 2021 У Білгород-Дністровському пройшла відкрита дитяча першість з боксу Бокс 11:35 | 06 декабря 2021 Олег Богомаз: “За останні два роки ми відремонтували всі зали та поставили нові ринги в більшості боксерських клубів Миколаївської області” Бокс 14:20 | 05 декабря 2021 Президент України присвоїв почесне звання Ігорю Юрескулу Бокс 10:20 | 05 декабря 2021 Руслан Струк: «Я вдячний долі за ті успіхи та уроки, які в мене були в боксі…»