Леонід Лоївський: «Перемоги у Загребі – перший великий успіх нашого боксу від початку коронакризи»

12:35 | 12 октября 2020
Як уже повідомляв офіційний сайт ФБУ, минулими вихідними у столиці Хорватії завершився 2-й міжнародний турнір класу «А» Гран-прі Загреба, який вже за традицією збирає багатьох сильних боксерів не лише з країн Європи, а й світу.

Як уже повідомляв офіційний сайт ФБУ, минулими вихідними у столиці Хорватії завершився 2-й міжнародний турнір класу «А» Гран-прі Загреба, який вже за традицією збирає багатьох сильних боксерів не лише з країн Європи, а й світу. Два члени Національної збірної України з боксу, які взяли участь у змаганнях, повернулися на Батьківщину з нагородами.

Чемпіоном Гран-прі Загреба став лідер збірної України у ваговій категорії до 63 кг Ярослав Харциз. Почесне друге місце посів важковаговик Роберт Мартон, який у фіналі роздільним рішенням суддів поступився чемпіону Європи та світу росіянину Мусліму Гаджимагомедову.

По закінченні турніру прес-служба ФБУ зв’язалася з головним тренером Національної команди України Леонідом Лоївським, який прокоментував виступ своїх підопічних у Хорватії.

«Такі турніри, як Гран-прі Загреба – зараз самі по собі на вагу «золота». У тому, що два представники збірної України взяли участь у змаганнях, велика заслуга як їх самих, так і Федерації боксу України на чолі з президентом Володимиром Продивусом, а також Федерації боксу Харківської області, зокрема, першого віце-президента цієї організації Олександра Манчака. Також слід подякувати тренерам наших боксерів – старшому тренеру поїздки і наставнику Роберта Мартона Віктору Демченку і тренеру Слави Харциза – Віталію Знаку.

Що стосується самих підсумків змагань, то перше та друге місця стали фактично першим серйозним успіхом українських боксерів на міжнародній арені від початку коронакризи. Особисто я був упевнений в силі і в потенціалі наших спортсменів. Звичайно, найбільше порадував Ярослав Харциз, який блискуче використав свою хорошу техніку, вийшов у фінал, де з великою перевагою розібрався з росіянином Габілом Мамедовим. Таким чином, Ярослав додав до своїх доробків ще один престижний титул. Нагадаю, що в січні цього року він блискуче переміг на Кубку «Странджа-2020» у Болгарії.

Роберт Мартон також продемонстрував дуже сильний виступ у Загребі. У фінальному бою з іншим росіянином Муслімом Гаджимагомедовим судді, на мій погляд, прийняли дуже суперечливе рішення, віддавши перемогу супернику українця. Поєдинок проходив на зустрічних курсах і був рівним. У підсумку маємо «срібло», але і це – дуже високий результат. Завдання на турнір наші хлопці виконали на відмінно», – відзначив Леонід Лоївський.


Источник
Бокс 13:50 | 28 ноября 2020 Повернення легенд: думки еспертів про бій Майка Тайсона та Роя Джонса Бокс 11:05 | 28 ноября 2020 Чемпіонат Європи серед юніорів 2020: результати та склад пар на 28 листопада Бокс 16:35 | 27 ноября 2020 Молодіжна збірна України встановила рекорд за кількістю медалей на чемпіонатах Європи Бокс 15:05 | 27 ноября 2020 Чемпіонат Європи серед юніорів 2020: результати та склад пар на 27 листопада Бокс 14:05 | 27 ноября 2020 Українські боксери беруть участь у знаменитому турнірі у Сербії «Golden Gloves» Бокс 12:35 | 27 ноября 2020 Збірна України завершила міжнародну матчеву зустріч за участю чотирьох країн у Мінську Бокс 16:35 | 26 ноября 2020 Геннадій Масленніков: «Після Європи всі думки – про чемпіонат світу» Бокс 10:20 | 26 ноября 2020 Чемпіонат Європи серед юніорів Болгарія-2020: результати та склад пар на 26 листопада Бокс 14:35 | 25 ноября 2020 Чемпіон Європи серед молоді Микита Горбатенко: «Мої симпатії у боксі на боці Майка Тайсона» Бокс 12:35 | 25 ноября 2020 Боксери збірної України беруть участь у турнірі пам’яті Лівенцева в Мінську