EUBC затвердила проведення чемпіонатів Європи U-22, серед молоді та серед юніорів у 2020 році

12:50 | 10 августа 2020
Виконавчий Комітет Європейської конфедерації боксу (EUBC) за підсумками свого засідання, що відбулося 8 серпня цього року, затвердив нові дати чемпіонатів Європи з боксу серед спортсменів до 22 років, серед молоді та серед юніорів.

Виконавчий Комітет Європейської конфедерації боксу (EUBC) за підсумками свого засідання, що відбулося 8 серпня цього року, затвердив нові дати чемпіонатів Європи з боксу серед спортсменів до 22 років, серед молоді та серед юніорів.

Про це йдеться у листі президента Європейської конфедерації Франко Фальчінеллі на ім’я президента Федерації боксу України Володимира Продивуса.

Як зазначив пан Фальчінеллі у своєму зверненні, рішення Виконкому EUBC було прийняте згідно з рекомендаціями Комісії змагань EUBC за згодою європейських національних федерацій.

У рішенні Виконкому EUBC зазначено, що чемпіонати Європи серед спортсменів до 22 років, серед молоді та серед юніорів відбудуться протягом листопада – грудня 2020 року. Турніри пройдуть у тих же країнах, які на початку були затверджені як господарі змагань: ЧЄ серед спортсменів до 22 років пройде в Італії, ЧЄ серед молоді прийматиме Чорногорія, а ЧЄ серед юніорів пройде в Грузії.

Точні дати цих турнірів будуть визначені найближчим часом.

Зазначено також, що місцеві організаційні комітети та EUBC наполегливо працюватимуть над тим, щоб забезпечити дотримання всіх заходів для запобігання розповсюдження COVID-19. EUBC залишає за собою право корегувати свої рішення відповідно до епідеміологічної ситуації в Європі.

Рішення з проведення чемпіонатів Європи U-22, серед молоді та юніорів прокоментував віце-президент і член Виконкому EUBC, президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

«Це, безумовно, один з найбільш ключових підсумків засідання Виконкому Європейської Конфедерації боксу, яке відбулося 8 серпня. Ми розглянули усі можливі ризики у зв’язку з поширенням COVID-19, заслухали звіти уповноважених осіб, детально опрацювали дані стосовно розповсюдження вірусу, отримали звіти з турнірів, які вже проводились в останні тижні та спільно прийняли рішення запустити Континентальні першості у різних вікових групах. Багато спілкуюся зі спортсменами і тренерами і знаю, що всі зачекалися відновлення офіційних змагань. Вважаю, що спорт має пристосовуватися до нових умов та розвиватися. В будь-якому випадку головний пріоритет для нас – це здоров’я та безпека спортсменів та усіх учасників змагань. Тому ми залишили за собою право корегувати дати та інші умови проведення турнірів. Терміни проведення змагань саме у листопаді та грудні обрано не випадково. Зроблено це для того, щоб у збірних команд було достатньо часу на те, щоб провести навчально-тренувальні збори та якомога якісніше підготуватися до цих важливих стартів»,відзначив Володимир Продивус.


Источник
Бокс 17:05 | 21 сентября 2020 Сергій Федченко: «На вибори йду, щоб відстоювати інтереси спорту та людей» Бокс 12:05 | 21 сентября 2020 Результати жеребкування Кубку України з боксу серед чоловіків Бокс 17:20 | 18 сентября 2020 Згадуючи 2006-й: як українець Пояцика у фіналі чемпіонату Європи нокаутував екс-співвітчизника Бокс 12:50 | 18 сентября 2020 Молоді зірки боксу в Хмельницькому: запрошуємо ЗМІ на фінал чемпіонату України-2020 Бокс 17:05 | 17 сентября 2020 Артем Ільюк: «Вірю, що миколаївський боксер здобуде олімпійське золото» Бокс 13:35 | 17 сентября 2020 Кубок України серед жінок та жіночий чемпіонат України у молодших вікових категоріях прийме Харків Бокс 21:05 | 15 сентября 2020 "У Чорного моря!" Молодіжна збірна України розпочала тренувальний збір у комплексі Loma Sport Hotel Бокс 17:50 | 14 сентября 2020 У Чернівцях пройшов 5-й щорічний Кубок Едуарда і Олександра Погодіних Бокс 08:05 | 12 сентября 2020 Президент України нагородив визначних діячів боксу з нагоди Дня фізичної культури і спорту Бокс 17:05 | 11 сентября 2020 Володимир Сидоренко: «Під час спортивної кар’єри слово Енергодар було написане на моїх шортах»