Володимир Продивус взяв участь у нараді керівників та представників Федерацій

11:35 | 06 мая 2020
За ініціативи Міністра молоді та спорту України 5 травня відбулась онлайн нарада з керівництвом та представниками Національних спортивних Федерацій.

За ініціативи Міністра молоді та спорту України 5 травня відбулась онлайн нарада з керівництвом та представниками Національних спортивних Федерацій. Захід відбувся під головуванням Міністра Вадима Гутцайта. У заході участь приймав й президента НОК України Сергій Бубка.

Федерацію боксу України на даному заході представляв віце-президент Європейської конфедерації боксу, Член Виконкому AIBA, президент ФБУ – Володимир Продивус.

В рамках наради Вадим Гутцайт проінформував ознайомив усіх з планом виходу з карантину. Міністр повідомив, що з 11 травня Національні збірні зможуть відновити тренування. Окрім того присутні були проінформовані, що з 11 травня розпочнуть функціонувати й навчально-тренувальні бази.

«В рамках наради нам був презентований поетапний план виходу з карантину для Національних збірних команд України, відновлення тренувального процесу та повернення до «життя» усієї спортивної сфери нашої держави. Хочу зауважити, виходячи з реалій сьогодення, що запустити цей механізм буде непросто, проте, виключно сумісними зусиллями національних Федерацій, Міністерства та Уряду, я переконаний, ми це реалізуємо, - зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. - Подібні зустрічі наразі надзвичайно важливі, адже дають нам змогу сумісно вибудувати максимально якісний та ефективний план відновлення тренувального процесу Національних збірних та роботи навчально-тренувальних баз. Це першочергове завдання. Я цілком підтримую ідею, що команди повинні повертатися до активної роботи, проте, тренувань повинні проводитись з дотриманням усіх санітарних умов. Адже безпека наших спортсменів – це першочергове завдання для усіх нас. Проте, як я сказав, повертатися до роботи потрібно вже зараз, адже до Токіо-2021 залишається куди менше часу ніж нам здається».

В рамках наради Президент НОК України повідомив про збереження Національним олімпійським комітетом всіх програм підтримки як для федерацій, так і для атлетів, запровадження нових навчальних програм для спортсменів і тренерів, проінформував присутніх про позицію МОК стосовно ситуації та запросив федерації долучитись до міжнародного діалогу. «Світова Олімпійська спільнота на чолі з президентом МОК Томасом Бахом закликає спортивний світ долучитися до дискусії щодо подальшого розвитку олімпійського руху, висловити свої думки та бачення майбутнього відповідно до нових реалій», - зазначив Сергій Бубка.

Також, під час конференції були обговоренні наступні питання:

- формування апарату Міністерства та призначення заступників Міністра, їх обов’язки та напрямки роботи;

- створення робочої групи для внесення змін до Закону України «Про фізкультуру і спорт»;

- продовження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2024 року;

- відміна державної реєстрації в Міністерстві юстиції правил проведення змагань з видів спорту;

- внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. № 689 щодо зрівняння коефіцієнтів при визначенні розмірів харчування тренерів, харчування при організації «шведського столу» та збільшення нормативів на медико-відновлювальні засоби та предмети медичного призначення;

- реєстрація у Верховній Раді законопроєкту щодо передачі патронів, що підлягають утилізації, закладам фізичної культури і спорту, які розвивають біатлон та стрільбу кульову;

- фінансове забезпечення бюджетних програм Міністерства молоді та спорту;

- план поетапного виходу галузі з карантину.

«Ми невпинно продовжуємо працювати, незважаючи на карантин, але притримуючись всіх санітарних умов. Тому проводимо наші засіданні в режимі онлайн, як це робить зараз більша частина світу. В цей раз обговорювали нагальні питання нашої галузі. З основного – розробляємо Стратегію розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року. В найближчий час плануємо доробити її та висвітлити, щоб кожен мав можливість з нею ознайомитися й надати свої пропозиції», - додав Вадим Гутцайт.


Источник
Бокс 14:50 | 07 июля 2020 Відбулася товариська матчева зустріч між боксерами Луцька та Львова Бокс 10:20 | 07 июля 2020 НСК «Олімпійський» об’єднує любителів боксу і прихильників здорового способу життя! Бокс 14:50 | 06 июля 2020 Амбітні цілі та якісні реформи: Одещина демонструє потужні темпи розвитку боксу Бокс 10:05 | 06 июля 2020 Ірина Петренко: «Свою «тренерську нотку» та спортивний характер змогла реалізувати в психології та коучингу» Бокс 20:20 | 03 июля 2020 ФБУ запрошує усіх на відкрите тренування з фітбоксу на НСК «Олімпійський» Бокс 14:05 | 03 июля 2020 Перемога без нокауту: Андрій Ісаков і його тренер прокоментували результати поєдинку 1 липня Бокс 15:20 | 02 июля 2020 У Києві відбувся великий вечір боксу: усі результати Бокс 17:20 | 01 июля 2020 1 липня у Київ повертається великий бокс: де дивитися Бокс 14:20 | 01 июля 2020 ФБУ взяло участь у відкритті головної спортивної арени країни для масових занять спортом Бокс 17:35 | 30 июня 2020 Олександр Подаваленко: «Емоції від перемоги наших боксерів на Євроіграх переповнювали. Це історичний результат!»