Шлях до Олімпійських ліцензій збірна України розпочне з турніру «Странджа»

22:05 | 08 января 2020
2020 рік – один з найбільш очікуваних та відповідальних для Національних збірних команд України.

2020 рік – один з найбільш очікуваних та відповідальних для Національних збірних команд України. Вже за декілька місяців чоловіча та жіночі збірні команди України розпочнуть боротьбу за ліценції на Олімпійські ігри Токіо 2020.

Першим офіційним відбірковим стартом для нашої команди стане Європейський ліцензійний турнір, який прийматиме з 10 по 25 березня Лондон (Англія). Варто зазначити, що ліцензії на Олімпіаду за результатами цих змагань отримає від чотирьох до восьми ліцензій залежно від вагових категорій. З детальною таблицею розподілу Ви можете ознайомитись НАТИСНУВШИ НА ПОСИЛАННЯ.   

З 14 по 24 травня відбудеться ж світовий ліцензійний турнір, який прийматиме Франція. Варто відзначити, що участь в всесвітньому турнірі прийматимуть виключно боксери тих країн, які не вибороли ліцензій в своїх вагових категоріях на континентальних змаганнях.

Національні збірні України з боксу розпочнуть підготовку до ліцензійних турнірів на Олімпійській тренувальній базі у Конча-Заспі (Київська область). Навчально-тренувальний збір проходитиме з 5 по 20 січня.

Першим офіційним стартом для наших команд у поточному році стане – традиційний міжнародний турнір найвищої категорії – Странджа, який пройде з 20 по 26 січня в Болгарії. Цей турнір збирає найсильніших боксерів світу і буде для збірної України чудовою можливістю перевірити свою готовність в поєдинках з гідними опонентами. Про це розповів головний тренер чоловічої збірної України Леонід Лоївський.

«В першу чергу вітаю усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Протягом останніх двох тижнів ми провели святкові дні в родинному колі і зараз повертаємось до активної роботи. Президент Федерації боксу України Володимир Продивус, поставив перед нами високі цілі, тому прикладаємо усіх зусиль для їх реалізації та для того, аби в черговий раз прославити нашу країну на міжнародній арені.  Хочу зазначити, що хлопці прибули до Києва в чудовому настрої та з бажанням підійшли до тренувань. Це мене дуже тішить. Окрема подяка від тренерського складу нашої команди керівництву бази на чолі з Андрієм Крилюком за сприяння у якісній підготовці збірних команд України, зазначив Леонід Миколайович Лоївський.Як я вже сказав усі хлопці рвуться в бій і їх готовність ми зможемо перевірити вже найближчим часом на турнірі в Болгарії. Странджа 2020 – це один з найбільш престижних світових боксерських турнірів, який традиційно збирає найсильніших. Цей рік, як на мене, не стане виключенням. Усім без виключення  командам піде на користь те, щоб перевірити свою готовність перед ліцензійними турнірами. Вже точно відомо, що у змаганнях не прийматимуть боксери з Азії, адже приблизно у ці дати відбуватиметься азіатський ліцензійний турнір. Проте, усі провідні країни світу вже підтвердили свою участь у змаганнях. Тому, перевіримо свої сили у чесній та конкурентній боротьбі».

В розмові головний тренер Національної збірної також зазначив те, що інша частина команди, яка не прийматиме участь в Болгарії, вирушить на міжнародний турнір до Угорщини. Змагання проходитимуть з 2 по 7 лютого. Окрім того наша команда прийматиме участь й в міжнародній матчевій зустрічі в Йорданії, яка пройде з 10 по 13 лютого.

Щодо планів на підготовку жіночої збірної України, то на тренувальну базу у Конча-Заспі наша команда заїжджає 9 січня. В розмові головний тренер збірної Сергій Гордієнко зазначив, що очікує від дівчат максимальної самовіддачі.

«Ми вже на фінішній прямій у підготовці до ліцензійних турнірів. Важлива та відповідальна мить для кожного з нас. Тому, з усім розумінням очікуваних від нас українською боксерською спільнотою результатів, ми натхненно працюємо і прагнемо підійти до ліцензійних стартів в оптимальному складі та належному рівні фізичних кондицій, сказав Сергій Володимирович Гордієнко. – Відповідно до календарного плану наступні два місяці будуть дуже насиченими. З 9 по 20 січня проведемо збір у Конча-Заспі, звідки візьмемо курс на Болгарію. На турнірі Странджа Україну представлятиме вісім дівчат. В деяких з вагових категорій ми повеземо по учасниці. З 2 лютого ми знову заїдемо на Олімпійську тренувальну базі у Конча-Заспі на тритижневий збір. Далі тиждень перерви і проведемо заключний збір перед ліцензійним турніром у Лондоні. До останнього збору у нас буде сформований підсумковий склад жіночої збірної України, який й представлятиме нашу державу в Англії».  

Таким чином нашу команду очікує дуже цікавий та насичений початок року, кульмінацією якого стане березневий ліцензійний турнір в Лондоні.

Тримаємо кулаки та вболіваємо за чоловічу та жіночу Національні збірні України.


Источник
Комментарии
Бокс 00:05 | 31 марта 2020 Бокс на паузі: які турніри та заходи призупинено через пандемію COVID-19 Бокс 11:50 | 29 марта 2020 Збірна на карантині: як наші провідні боксери проводять вимушену паузу Бокс 10:05 | 28 марта 2020 Микола Буценко: «Дотримуємось карантину та не припиняємо тренуватись» Бокс 11:20 | 25 марта 2020 Сергій Гордієнко: «Чекаємо подальших новин із МОКу й дотримуємося обсервації» Бокс 23:20 | 24 марта 2020 ОФІЦІЙНО! Олімпійські ігри Токіо-2020 перенесено Бокс 07:35 | 24 марта 2020 Лист Томаса Баха атлетам Бокс 16:50 | 21 марта 2020 Цотне Рогава: «Дуже засмутився, коли олімпійський відбір зупинили» Бокс 18:05 | 20 марта 2020 Леонід Лоївський: «Ліцензійний турнір почали дуже вдало, тож сподіваємося після перемоги над COVID-19 гарно продовжити» Бокс 11:50 | 19 марта 2020 Донатас Піскун: «Всі результати ліцензійного турніру в Лондоні залишаться дійсними» Бокс 18:35 | 17 марта 2020 ФБУ екстрено евакуює делегацію збірної України з Лондона