ФБУ призначила робочу групу по забезпеченню неупередженого суддівства на Чемпіонаті України 2019

18:20 | 20 сентября 2019
Федерація боксу України призначила робочу групу, яка відслідковуватиме роботу суддів на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків Маріуполь-2019.

Федерація боксу України призначила робочу групу, яка відслідковуватиме роботу суддів на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків Маріуполь-2019. Головне призначення робочої групи - забезпечення чесного та неупередженого суддівства в рамках Національної першості.

Про це стало відомо за підсумками засідання Бюро Федерації боксу України, в якому прийняли участь президент ФБУ – Володимир Продивус, виконавчий директор Донатас Піскун, а також генеральний секретар Федерації Ілля Гурович.

В рамках засідання Президент Федерації боксу України Володимир Продивус зазначив, що на результатах роботи Федерації боксу України, Федерації боксу Маріуполя, суддівського корпусу, а також організаційного комітету змагань покладена велика відповідальність. Адже саме за результатами цьогорічної Національної першості буде сформована збірна України, яка представлятиме нашу державу на Ліцензійних кваліфікаційних стартах на Олімпійські ігри Токіо-2020. Таким чином Федерація боксу України покладає великі сподівання на активну роботу членів робочої групи та суддівської колегії, яка покликана забезпечити прозоре та чесне суддівство. Окрім того президент ФБУ додав, що особисто ретельно слідкуватиме за перебігом Чемпіонату України у Маріуполі.

В свою чергу Виконавчий директор Федерації боксу України Донатас Піскун зазначив, що судді не мають права на помилки, адже саме за результатами їх чесної роботи ми формуватимемо склад збірної України на кваліфікаційні турніри на Олімпійські ігри.

«Федерація боксу України прикладає максимальні зусилля для забезпечення чесного та неупередженого суддівства на усіх без виключення змаганнях національного рівня. І ми бачимо реальні позитивні тенденції в цьому. Ми активно працюємо з нашим суддівським корпусом, проводимо курси підвищення кваліфікації, семінари та проводимо великий обсяг роботи для розвитку наших суддів. Як зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус, на цьогорічний Чемпіонат України ми покладаємо особливі сподівання, адже саме у Маріуполі формуватиметься основний кістяк команди, який вже з наступного року боротиметься за ліцензії на Олімпійські ігри Токіо-2020. В цьому році чемпіонат України проходитиме в семи нових вагових категоріях. Конкуренція буде відчутна. Тому, ми закликаємо суддів чесно, справедливо та на високому рівні виконувати свої обов’язки. Погодьтесь, що на плечах суддів лежатиме чимала відповідальність».

Варто відзначити, що головним суддею Чемпіонату України було призначено Павла Василинчука з Чернівців. Окрім того, вперше в історії Національних Чемпіонатів було введено позицію технічного делегата ФБУ, яким став Ігор Білецький (м. Львів).    

З повним складом робочої групи ви зможете ознайомитись завантаживши прикріплений файл. Для завантаження перейдіть аз нижченаведеним посиланням.

 

 

Рішення Бюро ФБУ (pdf, 1.63 MB)
Источник
Бокс 10:50 | 05 июня 2020 Вадим Гончаренко: на допомогу боксу – наука та найновіші розробки «Green Hill» Бокс 12:20 | 04 июня 2020 Видатним українським тренерам з боксу призначені стипендії Кабінету Міністрів Бокс 12:20 | 03 июня 2020 Федерація боксу Вінничини провела благодійну акцію в рамках боротьби з COVID-19 Бокс 11:20 | 03 июня 2020 Дмитро Шарабурін: «До боксу батька повернув я…» Бокс 13:50 | 02 июня 2020 В Україні стартує масштабна естафета Олімпійського дня-2020 Бокс 13:20 | 02 июня 2020 Олександр Хижняк обраний головою комісії атлетів AIBA Бокс 11:35 | 02 июня 2020 Відбулося громадське обговорення проєкту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки Бокс 11:50 | 28 мая 2020 Валентин Ост`янов: «Хлопці не втрачали часу навіть на карантині» Бокс 09:50 | 28 мая 2020 Сюжет про талановиту Кіру Макогоненко Бокс 10:05 | 25 мая 2020 Василь Ломаченко провів тренування з юними боксерами Одещини