Володимир Продивус: «Моя пропозиція проста - дивитися на результат і ефективність, а не гучні назви посад»

21:05 | 07 августа 2019

Українська спортивна спільнота активно обговорює питанням відносно можливого обєднання Міністерства молоді та спорту України з іншими Міністерствами. Є ті, хто «ЗА» реалізацію даного проекту та й ті, хто категорично проти будь-яких об’єднань.

Більш того на сайті Президента України зареєстрована петиція «Зберегти профільне Міністерство молоді та спорту України. Не допустити його скорочення, або приєднання до інших міністерств».

Думку відносно можливих об’єднань та загалом враження від даних ініціатив висловив президент Федерації боксу України Володимира Продивуса на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Моя пропозиція проста - дивитися на результат і ефективність, а не гучні назви посад. Якщо департамент спорту в складі об"єднаного міністерства буде працювати ефективніше нинішнього окремого міністерства, спортсмени будуть таким змінам тільки вдячні.

Не важливо, як називається та в складі чого працює команда, якщо у цієї команди завдання розвивати конкретно спорт, а не бюрократію. В кінцевому підсумку, Україні потрібно спортивне здорове суспільство, а не ще два, п"ять або сто чиновників зі своїми теоретичними звітами і прогнозами розвитку на сорок років.

Ситуація зі спортом в країні жахлива і її треба міняти. Ось що головне. Більше відповідальності і професіоналізму потрібно для виправлення завдання, а не Міністерств з управліннями. Фінансування спорту має бути пріоритетним для держави, а не здійснюватися за залишковим принципом, як це було завжди. Спорт визначає здоров"я не тільки людини, а й нації, здоров"я сіл, міст і регіонів. Не можна спочатку фінансувати спорт за принципом «скільки залишилося після всіх витрат», а потім дивуватися, що молодь росте кволої, слабкою, залученої в куріння, ранній алкоголізм. Дамо пріоритетне фінансування спорту - побачимо здоров"я і життєву силу країни!

Федерація боксу України в рамках своєї діяльності готова співпрацювати з професіоналами від виконавчої влади незалежно від того, як буде називатися їх відомство!» - підсумував керманич Федерації.


Источник
Комментарии
Бокс 15:20 | 12 декабря 2019 Жіноча збірна України прийматиме участь в міжнародному турнірі у Франції Бокс 21:50 | 09 декабря 2019 Віталій Мерінов: «Меморіал Гайдамаки зібрав боксерів із 11 країн світу» Бокс 13:35 | 09 декабря 2019 У Коломиї пройшов Всеукраїнський турнір пам’яті Андрія Федчука Бокс 09:35 | 09 декабря 2019 Підсумкові результати Чемпіонату України з боксу серед молоді Львів-2019 Бокс 09:35 | 09 декабря 2019 З Днем народження, президенте! Бокс 11:50 | 06 декабря 2019 Бахмут приймає відкритий Всеукраїнський турнір серед юніорів Бокс 11:50 | 06 декабря 2019 У Львові визначились півфіналісти Чемпіонату України серед молоді Бокс 15:50 | 04 декабря 2019 Результати жеребкування молодіжного Чемпіонату України Львів-2019 Бокс 15:50 | 04 декабря 2019 Сергій Кіприч: «Теоретичне надбання українського боксу високо оцінене на батьківщині та за кордоном» Бокс 10:50 | 03 декабря 2019 Пряма трансляція першого дня Чемпіонату України з боксу серед молоді