ОФІЦІЙНО: Фінал четвертого сезону Всесвітньої серії боксу пройде в Києві

12:40 | 27 октября 2013

26 жовтня, на офіційній церемонії нагородження «AIBA Annual Awards Ceremony 2013», президент Федерації боксу України Володимир Продивус та президент Міжнародної боксерської Асоціації Др. Чинг-Куо Ву підписали угоду про проведення фінальної матчевої зустрічі четвертого сезону Всесвітньої серії боксу в столиці України – Києві. Вирішальний поєдинок нинішнього сезону ВСБ пройде в травні 2014 року.

«Підписання угоди з президентом Федерації боксу України паном Продивусом, про проведення фінальної матчевої зустрічі четвертого сезону Всесвітньої серії боксу в Україні – історична подія, як для AIBA, так і для українського боксу, - відзначив Президент AIBA Др. Чинг Куо-Ву. – Федерація боксу України вже не раз демонструвала свої вміння організовувати змагання найвищого ґатунку. Так, у вересні цього року Київ успішно провів чемпіонат світу з боксу серед юніорів 2013, який був оцінений найвищими відмітками. Минулий сезон ВСБ подарував українським вболівальникам безліч позитивних емоцій завдяки дебютному виступу українського клубу «Українські отамани», який в підсумку виборов срібний кубок у фінальній зустрічі в Казахстані. Федерація боксу України показала свої високі амбіції у цьому проекті, тому, проведення фінальної зустрічі в Україні, на мою думку, є цілком логічним фактом. Я з радістю запрошую усіх в травні відвідати столицю України, де пройде фінал четвертого сезону Всесвітньої серії боксу!»

«Підписання угоди про проведення фіналу четвертого сезону Всесвітньої серії боксу в Україні – знакова та, безумовно, історична подія для Федерації боксу України та усієї нашої спортивної держави, - зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – За останні роки нам вдалося вивести український бокс на новий якісний рівень. Ми довели усьому світу, що Україна – боксерська держава! Я завжди говорю, що головним завданням нашої команди є популяризація та розвиток нашого улюбленого виду спорту. Тому, ми прикладаємо усі зусилля, аби українці мали змогу на власні очі спостерігати за наймасшатбнішими боксерськими змаганнями світу в нашій країни та підтримувати наші збірні на шляху до перемог. Ми змогли провести чемпіонат світу з боксу серед юніорів КИЇВ 2013 на надзвичайно високому рівні, а тепер поставимо і новий високий стандарт для фіналів Всесвітньої серії боксу»

Нагадаємо, у минулому сезоні Всесвітньої серії боксу професійний боксерський  «Українські отамани» став фіналістом третього сезону Всесвітньої серії боксу. Фінальна матчева зустріч проходила в Астані, Казахстан.

 

 

 

 

 

 

Источник
Бокс 11:35 | 03 декабря 2021 Дмитро Єлисеєв: «Ставимо перед собою ціль – щоб Донеччина була представлена в боксі на Олімпійських іграх» Бокс 16:50 | 02 декабря 2021 Ігор Юрескул - найкращий тренер листопада! Бокс 12:20 | 02 декабря 2021 3 грудня Харків стане епіцентром подій в українському боксі Бокс 12:20 | 02 декабря 2021 Тренеру збірної України Сергію Кіпричу вручено посвідчення заслуженого працівника фізичної культури і спорту Бокс 18:20 | 01 декабря 2021 У Дніпрі відбудеться міжнародний турнір за участю шістьох збірних та з VIP-гостею Тіною Кароль Бокс 15:20 | 01 декабря 2021 Президент ФБУ Володимир Продивус провів роботу зустріч з послом Республіки Казахстан в Україні Бокс 13:50 | 01 декабря 2021 У Львові відбудеться XIХ турнір з боксу на призи Андрія Котельника Бокс 11:35 | 01 декабря 2021 Новини з регіонів. Відбулося підсумкове у 2021 році засідання Чернівецької обласної федерації боксу Бокс 16:20 | 30 ноября 2021 Підсумки місяця. Головні події та здобутки в українському боксі у листопаді Бокс 13:05 | 30 ноября 2021 Українські спортсменки та дипломатки об"єднали зусилля для подолання існуючих бар"єрів у суспільстві