Жіноча збірна України U18 здобула перемогу в першому матчі на чемпіонаті Європи

00:17 | 24 августа 2013

Жіноча збірна України U18 стартувала на чемпіонаті Європи (Дивізіон В).

Жіноча юніорська збірна України зіграла другий спаринг з командою Ізраїлю ВІДЕО

00:17 | 24 августа 2013 Жіноча збірна України U18 в малому залі київського Палацу спорту зіграла другий товариський матч зі збірною Ізраїлю.

Жіноча збірна України U18 здобула перемогу над командою Ізраїлю

Жіноча збірна України U18 в малому залі київського Палацу спорту зіграла перший товариський матч зі збірною Ізраїлю. В першій чверті українки вдало контролювали хід гри, й пішли на першу перерву за рахунку 28:16. У другій десятихвилинці господарок майданчику ніби підмінили – за 9 хвилин вони змогли набрати лише одне очко, однак завдяки заділу на старті поєдинку все ще були попереду гостей – 29:24. Перша половина матчу завершилася з рахунком 33:26. Третя десятихвилинка, як і перша, стала для підопічних Олени Федченко досить результативною, що дозволило нашим дівчатам піти на останню перерву з 19-очковою перевагою. Збірна України втримала цю перевагу до завершення матчу.

Зоя Лєсная відзначає ювілей

18 серпня святкує ювілей відомий баскетбольний тренер Зоя Лєсная. Гравець команди «Динамо» (Харків ), тренер Віктор Захарович Нейман. 1973 року почала свою тренерську діяльність в м. Читі. 1975-го переїхала до Одеси і поступила на роботу тренером у СДЮСШОР №2. Пропрацювала в школі 20 років. Потім трудилася в «БІПА-МОДА», БК «Хімік», БК «Київ», БК «Одеса», СК «ВАЗОС».

Вітаємо Олександра Ларіна з днем народження

Сьогодні святкує день народження Генеральний секретар Федерації баскетболу України Олександр Ларін.

14 серпня Валерій Горбатко святкує день народження

Сьогодні віце-президент Федерації баскетболу України, президент Одеської обласної федерації баскетболу Валерій Горбатко святкує день народження.

Сьогодні Галина Мельниченко відзначає ювілей

Сьогодні святкує ювілей заступник Генерального секретаря Федерації баскетболу України, чемпіонка Європи з баскетболу, майстер спорту Міжнародного класу Галина Мельниченко.

Турнір серії Masters у Харкові

18 серпня в Харкові пройде відбірковий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серії Masters. Турнір пройде в Центральному парку культури і відпочинку імені Максима Горького (баскетбольний майданчик).

В Одесі пройшов турнір чемпіонату України з баскетболу 3х3 серії Masters

В Одесі пройшов турнір Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серії Masters. Суботній одеський день, крім відмінної погоди, розбавили дитячий сміх, овації уболівальників, а також музика, яка цілий день супроводжувала турнір. День видався спекотним, як у сенсі погоди, так і в сенсі гри. Навіть весільні кортежі не могли проїхати повз, наречені замість звичайного маршруту – РАГС-фотосесія-ресторан кидали м’ячі, тим самим показуючи глядачам, що спорт – усьому голова. Також було весело і завзято, коли діти вишикувалися в ряд, щоб покидати м’ячі – публіка вибухами оплесків і підбадьорюючими вигуками порушила звичайну тишу біля стін мерії. Варто зауважити, що даний турнір організований не тільки для популяризації баскетболу в Україні, а й для пропаганди серед молоді та підростаючого покоління здорового способу життя, того, що успіх приходить тільки завдяки наполегливим тренуванням.

Українські юніорки зіграли перший матч другого раунду чемпіонату Європи

Жіноча збірна України U18 зіграла другий матч на чемпіонаті Європи (Дивізіон В).