20:15 | 06 февраля 2015

6 лютого зіграно черговий поєдинок чемпіонату України Дивізіону «Суперліга».

Данило Зуйков віддав 13 результативних передач ВІДЕО

11:16 | 06 февраля 2015

Команда Данила Зуйкова здобула перемогу. Українець, як завжди, вийшов у старті, і відзначився сьогодні 13-ма результативними передачами!

«Портленд» Володимира Геруна здобув перемогу

Команда Володимира Геруна цієї ночі перемогла, українець традиційно вийшов на майданчик у стартовій п’ятірці.

Олексій Лень отримав ушкодження ВІДЕО

11:00 | 06 февраля 2015

«Фінікс» Олексія Леня поступився. Український центровий традиційно вийшов у стартовій п’ятірці. Однак, на жаль, українець не дограв матч до кінця. Він ефектно забив зверху з фолом, але після контакту з Робіном Лопесом Олексій невдало приземлився на праву ногу. Кульгаючи, Лень повернувся на паркет для пробиття штрафного, закинувши його, відправився до роздягальні.

7 лютого відбудеться жеребкування півфіналів Кубка України

11:15 | 05 февраля 2015

7 лютого в київському Палаці спорту в перерві матчу чемпіонату України «Будівельник» – «Дніпро» відбудеться жеребкування півфіналів Кубка України. Пряма трансляція на сайті Суперліги і на телеканалі «Спорт 1». Початок матчу о 14:00.

«Фінікс» Олексія Леня мінімально поступився ВІДЕО

14:16 | 03 февраля 2015

«Фінікс» Олексія Леня сьогодні поступився лише одним очком.

Прес-конференція після матчу «Київ» – «Авангард»

00:45 | 03 февраля 2015

Прес-конференція після чвертьфіналу Кубка України-2015 «Київ» – «Авангард»:

Прес-конференція після матчу «Будівельник» – «Ферро-ЗНТУ»

00:00 | 03 февраля 2015

Прес-конференція після чвертьфіналу Кубка України-2015 «Будівельник» – «Ферро-ЗНТУ»: