12:11 | 21 сентября 2015

Криворізький «Кривбасбаскет» підписав контракти з розігруючим Ігорем Бояркіним та форвардом Олександром Дробязком.

БК “Хімік” виграв турнір в Угорщині

11:41 | 21 сентября 2015

БК “Хімік” став переможцем турніру в угорському місті Кьорменд, вигравши у фіналі у господарів турніру з рахунком 83:76. MVP турніру визнано Олександра Антіпова, повідомляє офіційний сайт клубу з Южного.

Україна подала заявку на проведення ЄвроБаскету 2017

Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року. Про заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель.

Легендарний гравець київської команди прийнятий до Залу слави ФІБА

11:11 | 21 сентября 2015

Легендарний центровий збірної СРСР та київського “Будівельника” Володимир Ткаченко введений в Зал слави FIBA. Ткаченко впродовж кар’єри баскетболіста двічі завойовував бронзові медалі Олімпійських ігор, один раз ставав чемпіоном світу, тричі вигравав чемпіонат Європи і чотири рази ставав чемпіоном СРСР.

Фінальний матч ЄвроБаскету 2015 встановив вражаючий рекорд

10:56 | 21 сентября 2015

Під час фінального матчу чемпіонату Європи між Іспанією і Литвою був встановлений новий рекорд відвідуваності для поєдинку в закритому приміщенні. Битва європейських грандів зібрала в загальній кількості 27 372 глядача.

3 секунди, які потрясли світ: знаменита перемога збірної СРСР на Олімпіаді – ВІДЕО

10:11 | 21 сентября 2015

9 вересня 1972 на Олімпійських Іграх у Мюнхені відбулася подія, яка назавжди увійшла в історію світового спорту. У фінальному матчі баскетбольного турніру чоловіча збірна СРСР драматично обіграла команду США, яка ніколи до цього не програвала “золото” за всю історію Олімпіад.

«Зрада» під кільцем. Чи справді все пропало в українському баскетболі?

09:55 | 21 сентября 2015

Цілком очікувано, що відразу після завершення виступів збірної України на ЄвроБаскеті-2015 почалися гучні голосіння про тотальну баскетбольну «зраду». Привід на перший погляд ніби мається: після найуспішнішого для нас чемпіонату Європи ми не вийшли з групи.

ЄвроБаскет 2015. Пау Газоль став MVP турніру.

22:40 | 20 сентября 2015

Центровий збірної Іспанії Пау Газоль названий MVP ЄвроБаскету 2015.