Баскетбол

Туреччина – Україна: онлайн відеотрансляція матчу збірних

16:25 | 30 января 2016

Чоловіча кадетська збірна України U-16 стартує на міжнародному турнірі в Туреччині. У першому поєдинку команда Андрія Харчинського зустрічається з господарями.

Найкращі моменти 5 туру Євроліги: відео

15:55 | 30 января 2016

Команди Євроліги зіграли матчі 5 туру топ-16.

Найкращі моменти матчів Євроліги 29 січня: відео

15:25 | 30 января 2016

Команди Євроліги зіграли 29 січня другу частину матчів 5 туру топ-16.

Найкращі моменти матчів НБА 30 січня: відео

14:56 | 30 января 2016

Команди НБА зіграли 30 січня чергові матчі регулярного чемпіонату.

Матчі Євроліги 29 січня: результати і відео моментів

14:25 | 30 января 2016

Команди Євроліги зіграли другу частину матчів 5 туру топ-16.

Найтитулованіший олімпієць світу влаштував стрип-шоу на баскетбольному матчі: фото та відео

13:40 | 30 января 2016

Найтитулованіший олімпієць світу (22 медалі, 18 золотих), легендарний американський плавець Майкл Фелпс влаштував яскраве стрип-шоу на матчі студентської ліги США "Арізона" - "Орегон".

Матчі НБА 30 січня: результати і відео моментів

13:10 | 30 января 2016

Команди НБА зіграли чергові поєдинки регулярного чемпіонату.

Миколаїв - Черкаські Мавпи: розв'язка на користь гостей

20:41 | 29 января 2016

На старті поєдинку з Миколаєвом гравець Мавп Завадський взяв на себе снайперські функції. Результативністю команди попервах не відрізнялися. Першу половину першої чверті відіграли 5:5. Після двох штрафних Чемякіна корабели вирвалися вперед 9:5. А вже перший триочковий господарів виявився результативним у Тонченка, який збільшив відрив до 7 пунктів. На видовищний крюк Чемякіна Завадський відповів раціональним кидком з середньої лінії. 17:9 після першої чверті.
На початку другої десятихвилинки втрати господарів дозволили Мавпам оговтатися. Завадський штрафними скоротив відставання до двох очок. Але миколаївці теж не збиралися відступати. На екваторі чверті Олександр Кобець встановив рівновагу 23:23 і Сергій Кірлан взяв тайм-аут. Команди розігралися, набагато частіше м'ячі потрапляли у кошик. Мавпи у другій чверті грали результативніше, вигравши її з різницею у три очки. 20:23

Прев’ю матчів Євроліги 29 січня: відео

17:26 | 29 января 2016

Команди Євроліги зіграють 29 січня другу частину матчів 5 туру топ-16. Між собою зіграють "Хімки" (Росія) – "Жальгиріс" (Литва), "Унікаха" (Іспанія) – "Анадолу Ефес" (Туреччина), "Црвена Звєзда" (Сербія) – "Локомотив-Кубань" (Росія), "Панатинаікос" (Греція) – "Дарушафака" (Туреччина), "Барселона" (Іспанія) – "Лабораль Кутча" (Іспанія).

Президент ФБУ Михайло Бродський суддям: у баскетбол грають руками

Президент ФБУ Михайло Бродський звернувся до суддів, які мають самі дотримуватися баскетбольних правил у широкому розумінні цього слова